Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Tanzanija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Džambiani

Jambiani yra nedidelis miestelis, kuris yra įsikūręs Zanzibaro sala Rytų krantoje Tanzanijoje. Šis miestelis yra populiarus turistų tarpe dėl savo nuostabių pliažų ir nuostabių koralų rifų, kuriais galima keliauti.

Jambiani pliažai yra unikalūs dėl savo smėlio druskos mėlynų atspalvių, o jų vanduo yra kristalinis ir labai šiltas. Tai padaro šį regioną idealią vietą protarpiais atostogoms ar tiesiog mėgautis viešnage viską, ką jis gali suteikti.

Miestelyje gyvena prancūzų kultūros pėdsakų, o tai reiškia, kad ten galima mažiau rasti vieta daugumos turistų. Jambiani miestelis yra taikus, ryškus ir gyvas, o šio regiono vilnius yra lengvai juntamas visur, kuriai tik šventorių.

Be to, Jambiani yra turtingas kultūrine veikla. Jame galima rasti įvairių meno dirbinių, taip pat muzikos bei šokių festivalių. Taip pat ten pat arti yra ikišęs Krateris tapyba, uoliena ir vietos ekskursijos, tokios kaip kelionės į aukštus kalnus ar net pievųjų dykumas.

Jambiani yra ne tik puiki vietovė poilsiui pliaže, bet ir atviroji scena norėdami mėgautis nepamainomu Zanzibaro regiono kultūros ir gamtos grožiu. Tai labai malonus miestelis, kurio niekada neverte skubėti arba pasileisti.

Maistas Džambiani

Jambiani, esanti Zanzibaro saloje, yra nuostabi vieta, kurią turėtų aplankyti kiekvienas keliautojas. Ši vieta garsi dėl savo nuostabaus smėlio paplūdimio ir pasakiškų saulėlydžių. Be to, čia galite paragauti autentiškos vietinės kuchunguoses - tradicinių kaimo patiekalų su ryžiais, mėsa ir daržovėmis, keptais ant konkolių lapų ant kalvių. Tai yra tikras prabangos patiekalas ir jo skonis tiesiog nepamirštamas!

Jeigu jus domina vandens sportai, Jambiani - tai tinkama vieta jūsų poreikiams patenkinti. Čia galite mėgautis plaukimu ir nardymu, o jeigu esate pradedantysis, tai užsiėmimai su vietiniais instruktoriais bus puikus būdas išmokti. Taip pat galite išsinuomoti vietinius kaiščius ir pasivažinėti pakrantėje. Tai yra ne tik linksma, bet ir išskirtinis būdas atrasti šią vietą.

Keliaudami aplink Jambiani, čia būtinai turėtumėte aplankyti Mtoni Palace - rūmus, kuriuos pastatė statusi Ismaili sultono šeima. Tai yra neįtikėtina architektūros šedevras, kuris tikrai paliks jums neabejotinos įspūdžius. Taip pat būtinai aplankykite vietinį kalejimą ir mokymo centrą, kuriame mokytojai moko namų ruošos galiūnų, kad jie galėtų įsidarbinti vietos restoranuose, viešbučiuose ir kituose versluose.

Galiausiai, Jambiani - tai nuostabi vieta, kurioje galite pasimėgauti atostogomis ir išbandyti nemažai vietinių patiekalų. Tai yra viena iš tų vietų, kurią reikia aplankyti, kad kuo puikiausiai prisimintumėte savo kelionę!

Nuostabios lankytinos vietos Džambiani

Jambiani yra maža pievų oazė, esanti Zanzibaro salos rytų pakrantėje. Tai yra labai nuostabi vieta, kuria verta pasimėgauti esant Zanzibaro saloje.

Vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos reikia pamatyti Jambiani, yra tos pačios vietos pavadinimu vadinamas kaimas. Tai yra labai autentiška vieta, turinti gausybę tradicinių žvejų valdovų. Įdomu pamatyti, kaip vietiniai žvejai dirba ir laimina savo žvejybos kanalus.

Be to, tiesiog būtina aplankyti Jambiani paplūdimius. Jos yra tikrasis toks salos klestėjimo dalis, kuris patraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Paplūdimyje galite susidurti su vietiniais gyventojais, kurie spoks šypsosis ir pasako savo istorijas. Tai gera proga pagyti laiką deginant saulėje, pirdamais atšiaurų vandenyno vėją.

Tas pats paplūdimys yra ir vienoje populiariausių vietų, kurioje organizuojami susitikimai tarp keliautojų ir vietinių gyventojų. Tai yra puiki proga susipažinti su vienu iš šio vietos gyvenimo aspektų.

Galite pasivaikščioti po šio kaėmenų paplūdimio ir pamatyti vietos gyventojų gyvenimą. Be to, galite išmokti keletą vietinių žodžių ir išgirsti daug vietinės kultūros ir istorijos įdomumų.

Visi, kurie keliauja į Zanzibarą, turėtų apsilankyti Jambianyje. Tai nerealiai gražus ir autentiškas kaimas, kuriame galite pamatyti žmones, kurie gyvena taip, kaip ir prieš daugelį metų. Tai yra vieta, kurioje galite aprašyti savo nuotykių dienoraštį ir pasidalinti savo patirties įspūdžiais su savo draugais!

Geriausias laikas keliauti

Manau, kad geriausias laikas apsilankyti Jambiani yra nuo gruodžio iki vasaros pradžios. Nors tai gali būti drėgnesnis laikotarpis, miestelis toliau siūlo daugybę veiklų keliautojams. Šie mėnesiai taip pat yra sausiausi, kas reiškia, kad kelionių planai neturėtų būti sutrikdyti lietumis ar kitais klimato veiksnių sunkumais. Vietos paplūdimiai yra nuostabūs šiltuoju sezonu, o užburiančios geležinkelio kelionės ir maudynių žygiavimai yra populiarūs turistų tarpe. Tai gali būti šis sezono aukšimas, tačiau jei ieškote kuo puikesnių atostogų, šis laikotarpis tikrai yra vertas išbandymo.

Loading...
logo-up icon