Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Tanzanija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Fumba

Fumba yra dalykas, kurio norėsite patirti lankantis Tanzanijoje (Zanzibare) kaip turistas. Tai yra nuostabi ir nuoširdi vieta, kurioje galite rasti daugybę puikių vietos patiekalų, puikių paplūdimių ir nuostabios kultūros.

Atvykę į Fumba, turistai gali mėgautis daugiau nei tiesiog paplūdimiu. Galite aplankyti žaliosios žolės pakrantes, kuriose galite pasirinkti išsiplėtimo, jodinėjimo, vandenyno kajakų arba kanojų aktyvumų. Be to, įdomu aplankyti ir mangrovės mišką. Joje galima matyti įvairius paukščius ir kitus gyvūnus.

Fumba taip pat yra puikus maisto meka. Turistai gali mėgautis vietine virtuve, kurią sudaro labai įvairios kepimo ir kepimo kultūros, taip pat daugybės žalumynai, vaisiai ir prieskoniai. Vietinis maistas gali būti gana prieskonis, tačiau tikrai verta išbandyti prieskoniai, tokius kaip čili pipirai, kurie yra gana populiarūs.

Taigi, jei jūs ieškote puikaus atostogų pasirinkimo Tanzanijoje (Zanzibare), Fumba yra vieta, kurią verta aplankyti. Galite mėgautis didžiuliu maisto pasirinkimu, nuostabiais paplūdimiais ir įvairiais aktyvumais, nors tai yra tik kelios iš daugybės patrauklių dalykų, kuriuos siūlo Fumba.

Maistas Fumba

Fumba yra tikrai unikalus miestas, kuriame keliautojai turi galimybę paragauti specialių vietinių patiekalų, kurių paslaptis ilgus metus buvo perduodama iš kartos į kartą. Kuo gi skiriasi šie patiekalai nuo kitų, galbūt panašių į juos, kurie yra tipiški kitoms šalims? Paprasta - jie paruošiami naudojant tik šviežiausius ingredientus, kurie yra renkami netoli miesto, taigi kalbėti apie ilgą laiką saugomą ar atšildomą maistą tiesiog neįmanoma.

Vienas iš populiariausių patiekalų, kurio verta paragauti Fumba mieste, yra jūros gėrybių salotos. Šviežus jūros gėrybes papildo citrina ir kitokie savitai paruošti prieskoniai, o tai leidžia patiekalui suteikti aromatą ir skonį, kad nepamirštate ilgai. Taip pat verta paminėti, kad kitą ypatybė šių patiekalų yra jų "šiluma". Tai reiškia, kad skonis skiriasi nuo dienos laiko ir jūs galite paragauti naujos skonio versijos kiekvieną dieną.

Be to, Fumba miestas taip pat yra žinomas savo vietinių žuvų patiekalų gausa. Žuvys čia yra freskos, kadangi jie yra sugauti iš paties Indijos vandenyno. Naudojimas vietinių prieskonių ir žaliųjų davė patiekalams ypatingą skonį. Tikrai verta išbandyti žuvų patiekalus Fumba, kad galėtumėte sužinoti, kodėl jie yra verti to, kad žmonės keliautų tik tam, kad juos ragautų.

Taigi, jei išvykstate į Fumba miestą, tikrai nepraleiskite galimybės paragauti čia paruoštų vietinių patiekalų. Jų skonis taip galingas ir neįprastas, kad jums visai nereikės ieškoti kitų patiekalų tokioje kokybėje. Tai tikrai yra patyrimas, kurio vertinimas nepaprastaiauga.

Nuostabios lankytinos vietos Fumba

Keliautojui, apsilankiusiam Fumba, išties yra, ko pasigrožėti. Tai yra nedidelė kaimynystė, esanti netoli Zanzibaro miesto, ir ji yra visiškai kitaip nei bet kuri kita vieta, kur buvote prieš tai. Ši vieta garsi savo nuostabiais paplūdimiais ir baltais smėlio ruožais, tačiau yra ir kitų dalykų, kuriuos verta pamatyti.

Pirma, tikrai verta apsilankyti Fumba lagūna, kuri yra puiki vieta tiesiog poilsiui ir atsipalaidavimui. Šioje lagūnoje galite išsinuomoti banglentę ir pasivažinėti aplink ją arba tiesiog pasivaikščioti palei krantą. Taip pat galite išsinuomoti ir valtelę ir išplaukti į jūrą.

Antra, verta pamatyti jūrų gyvūnus ir juos trumpam pamėgauti. Esant tokiai vietovei, kaip Fumba, yra daugybė pramogų ant vandens, įskaitant žvejybą. Ši vieta gali pasigirti ne tik žuvimis, bet ir kitais jūrų gyvūnais, tokių kaip delfinai, kurie kartais pasirodo netoli kranto.

Trečia, rekomenduočiau aplankyti vietinius turgus ir maisto prekybos vietas. Išties tai vieta, kuri įsimena ne tiek dėl pliauskų, bet dėl kitų smagių smulkmenų. Čia galite rasti įvairiausių gyvų vistų, kalakutų, vištų ir akinių, taip pat puikų vaisių ir daržovių pasirinkimą.

Viskas, ką reikia padaryti, tai atrasti laiko ir pamėgauti savo kelionės metu. Plyteles susitiksite daugybę nuostabių vietų, taigi nebijokite pažindinoti Fumba, kad jos įspūdžiai Jums pavyktų kaip įmanoma įdomesni.

Geriausias laikas keliauti

Fumba yra vienas iš nuostabiausių lankytinų objektų Zanzibare. Šis miestelis yra patikimas rekomenduoti keliautojams, nes jame yra puikūs paplūdimiai, liūdnos rytinės kelionės ir įspūdingi gamtiniai vaizdai. Tačiau, koks yra geriausias laikas apsilankyti šiame miestelyje?

Gerai žinoma, kad Fumba turi subtropinį klimatą. Šilti orai trunka visą metų, o saulėtos dienos ir vėsių naktys atsinaujina kas kartą. Turistai gali apsilankyti miestelyje per visą metų laikotarpį, tačiau geriausias metų laikas yra nuo birželio iki rugsėjo.

Šiame metu Fumba yra labiausiai linksma, nes oras yra sausas ir šiltas, naktys yra švelnios ir orai yra gana stabilesni - karšta ir sausa. Paplūdimiai yra rožiniai, o turistai gali mėgautis daugybe vandens sportų ir atsipalaiduoti paplūdimiuose. Todėl, jei norite apsilankyti Fumba, geriausia tai padaryti nuo birželio iki rugsėjo.

Vis dėlto, tai nereiškia, kad negalite apsilankyti Fumba šešis mėnesius per metus. Kruopščiai planuojant kelionę, turistai gali apsilankyti per visus metų laikotarpius ir pamatyti visus Fumbos ypatumus. Svarbu prisiminti, kad šilta ir drėgna metų laikas galėtų kelti sveikatos problemų.

Todėl, geriausias laikas apsilankyti Fumba yra nuo birželio iki rugsėjo metų, dar vėliau, kai orai yra šiek tiek šaltesni ir drėgnesni. Visada svarbu kruopščiai planuoti kelionę ir pasiruošti bet kokiai oro ir klimato sąlygoms, kai keliaujate į Fumbą, kad galėtumėte mėgautis kuo daugiau.

Loading...
logo-up icon