Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Tanzanija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Bvedžu

Bwejuu yra maža kaimo bendruomenė, esanti pietų rytuose nuo Zanzibaro salos. Ji yra atviras ir ramus kraštas, kuris yra vertas dėmesio keliautojams, kurie nori atsipalaiduoti ir pasimėgauti nuostabia Afrikos saulėtekių ir saulėlydžių liga.

Bwejuu paplūdimiai yra ypač spalvingi ir turtingi gražiais ryškiais koralų rifais (kurie, beje, yra unikalus pasaulio koralų rifų ekosistema). Tai reiškia, kad turistai gali mėgautis stebuklingais vandens pramogomis, tokiomis kaip nardymas, snorkeilis, banglenčių ir jachtingo sportai. Bwejuu taip pat garsėja savo svajonių golfu ant raudonų ir balto smėlio paplūdimių.

Kuo toliau į vidurinę salą, yra galimybė pabūti ramioje gamtoje, kurioje gyvena dykumos žuvys, žiosios balos ir reti paukščiai. Šalia centro taip pat yra keli Malabari kalną, nuo kurio atsidaro šios vietos vaizdas.

Bwejuu taip pat garsėja savo maistu - jame rasime nuostabių produktų, pagamintų iš vietinių žuvų ir daržovių. Skaniausias patiekalas saloje yra keptos jūros gerybės priešais grožio organą esantį smėlio paplūdimiui.

Bwejuu yra populiari turistų vieta, bet liko nepralaidi valstybinei infrastruktūrai, bet dėl šios priežasties paplūdimiai išlieka natūraliausi saloje. Tai yra vieta, kur galima atsipalaiduoti ir mėgautis saugia, o taip pat stebuklingą laiko tarpsnį.

Maistas Bvedžu

Bwejuu yra nuostabi miestelis, kuriame gali pasimėgauti ne tik su provokacinėmis, smilginėmis paplūdimiais, bet ir autentiška kultūra. Vietiniai gyventojai yra labai draugiški ir pasirengę pasidalinti savo papročiais ir tradicijomis.

Viena iš vertingiausių patirties Bwejuu yra vietinė virtuvė. Vietinės kavos puodas yra tikrai verta pameginti, tačiau tikrai verta pamėginti kitas daug spalvingesnes vietines delikateses. Pavyzdžiui, tanzaninų žuvis yra žinoma visame pasaulyje ir Bwejuu yra puiki vieta, kad galėtumėte savo žuvies patirtimą išplėsti. Rekomenduojame pabandyti ir kitus vietinius patiekalus, tokius kaip “Biryani” ar “Pilau”.

Turistams taip pat verta aplankyti tradicinę tanzaninų namų kaimynystėje. Šie namai paprastai yra pastatyti iš raudonojo molio, uždengti stogu ir iškloti palmių lapais. Vietiniai gyventojai dažnai kviečia svečius į savo namus ir pasidalina savo tradicijomis. Gyventojai yra ypač mandagūs ir draugiški, ir tikrai verta pamėginti su jais bendrauti.

Be to, Bwejuu yra puiki vieta pasimėgauti gamta, taip pat ir vandens sportais. Paplūdimys yra puikus vieta snorkeilinimui, nardymui ir sužvejojimui – o jei yra mažas būrys, sau apriboti naujovių mėgdžiotojus gali domina tikrai nuostabi aplinka. Rekomenduojame atvykti su vaizdo kameromis, kad galėtumėte užfiksuoti vaizdus, kurių nepamiršite visą savo gyvenimą.

Bwejuu yra viena iš tų vietų, kuriose reikia ilgai apsistoti, kad galėtumėte visiškai patirti jo kultūrą ir žaismą. Neperkraukite savo tvarkaraščio ir leiskite savo kūnui ir sielai iš tikrųjų susipažinti su Bwejuu.

Nuostabios lankytinos vietos Bvedžu

Bwejuu yra viena iš nuostabiausių vietų Zanzibare, kurioje tikrai verta aplankyti. Kadangi jūs esate keliautojas, rekomenduoju pasinaudoti galimybe pamatyti vietoves, kurios sukurs jums nepakartojamus prisiminimus ir patirtis.

Pirma verta aplankyti yra Bwejuu pliažas, kuris yra pagrindinis turistų lankomas objektas. Tai yra puikus vietos ruožas, kad galėtumėte atsipalaiduoti nuo savo kasdienybės ir tiesiog mėgautis oro ir jūros malonumais. Pliušiuojančios palapinės, baltas smėlis ir šilumą palaikanti vandens temperatūra nusitarnavo visų jūsų nuolankumą.

Kitas vietas aplankyti yra Jozani miškas, kuriame galėsite pamatyti renginius, kurie jums atrodys egzotiški. Rasos cypselės, malūnų yra vos kelerių pulkų atstumo nuo miško ir primenantys kuriuos dideli protingų gyvūnų rūšis.

Bwejuu yra taip pat žinomas už savo žvejų kapines. Tai dar vienas turėtinas objektas, kurį verta aplankyti. Kapinės nuostabiai sudėtos į vietos kraštovaizdžio malonumą ir paslaugiai sublimuoja jūros ir vandenynų dvasią. Galite pamatyti vietos gyventojų gyvenimo būdą ir pamatyti kaip jie gyvena ir gali praeiti savo laiką visiškoje ramybėje.

Galiausiai, Bwejuu yra taip pat žinoma dėl savo vietinių restoranų, gamydančių autentiškus tikrai Zanzibare maisto produktus, tokius kaip paskanintas vakarienės ir pietų reikmenys. Tai paskatins jus būti tiesiogiai susipažintas su vietine kultūra ir patirti ją iš viduje.

Bwejuu yra nuostabi vieta, kurioje tikrai norėsite pasilikti, mes tikimės, kad jūs tai patirtumėte.

Geriausias laikas keliauti

Bwejuu yra viena iš gražiausių vietų Zanzibare, esanti šalia Indijos vandenyno paplūdimių. Keliautojai, norintys atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienio rutinos, turėtų apsvarstyti šią vietą kaip savo kelionės keliavimo tikslą. Kalbant apie geriausią laiką lankyti Bwejuu, tai labiausiai priklauso nuo to, ką nori pamatyti.

Jei norėtumėte patirti apkrovas, kai saulė krenta virš galvos, turėtumėte apsilankyti nuo gruodžio iki vasario. Tai yra karščiausias laikotarpis metams ir gali būti labai drąsu, tačiau jūs galėsite mėgautis Indijos vandenyno paplūdimių grožiu, taip pat pamatysite daug vaizdingų vaizdų.

Jeigu vis dėlto norėtumėte mėgautis malonia atmosfera ir nedaug žmonių, tada turėtumėte apsilankyti po vasaros sezonu. Tai laikas nuo kovo mėnesio iki gegužės, kai turistinė sezonas dar tik prasideda. Tuomet jūs galite mėgautis ramybe, nedaug šurmulio ir geru oru.

Vis tik, geriausiai Bwejuu turistams tinka sezonas nuo birželio iki rugsėjo. Tai vakaras metas, kai oras yra malonus, nedaug lietaus, ir turistų srautai yra daug mažesni nei kitais laikotarpiais. Tai yra puikus laikotarpis mėgautis savo atostogomis paplūdimyje, maudantis šiltoje Indijos vandenyno vandenyje, kartu su jūros uodų problemomis.

Apibendrinant, Bwejuu yra viena iš žavių vietų Zanzibare, turinčių daugybę keliavimo attractions turistams. Geriausias laikas apsilankyti, priklauso nuo jūsų lūkesčių ir pageidavimų. Nesvarbu, kuriuo metų laiku apsilankysite Bwejuu, iš tikrųjų bus neįtikėtinai gražu, ir jūs patirsiet keliones pilnas prisiminimų.

Loading...
logo-up icon