Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Maldyvai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Kumkojus

Kumkoy yra grožio ir poilsio rojus Turkijoje, kuris pritraukia tūkstančius turistų kiekvieną sezoną. Tai malonus kurortas, žinomas savo baltomis smėlio paplūdimėmis, dangaus mėlynu jūros vandeniu ir žaliosios gamtos apsuptu pakrantės kraštovaizdžiu.

Plačios smėlio paplūdimiai, gilūs jūros vandenys ir džiuginantys saulės spinduliai yra tie pagrindiniai patraukliosios vietos bruožai, tačiau Kumkoy siūlo ir daugiau. Mažieji krašto miesteliai yra pilni turistų ir vietos gyventojų tradicinės virtuvės restoranų, kurie siūlo skanių patiekalų ir gėrimų iš vietinių produktų.

Turistai taip pat gali aplankyti gausybę kultūros ir istorijos paminklų, pvz., antikinę Perge miesto vietą, Aspendoso teatrą ir Side miestą. Jame rekomenduojama pamatyti antikines šventyklas, dvarelius ir kitus architektūros paminklus.

Be to, Kumkoy yra mėgstama vieta žygiams ir vaizdingiems žygams, kurie supažindina su turistų netikėjimu kraštovaizdžiu ir galią praturtinti jų kelionę. Galiausiai, apsilankę šiame kurorte, turistai tikrai ras daugybę pramogų, kurios atitiks jų skonį: centrus su daugybe parduotuvių ir restoranų, vandens parkus ir kitus įvairius užsiėmimus.

Visi šie dalykai daro Kumkoy nepaprastai turistų mėgstamą vietą Turkijoje, o ilsėdami pavasarį, vasarą ar rudenį jie gali būti tikriems savo, kad šis vietas išliks jų atmintyje ilgai po to, kai grįš į savo kasdienį gyvenimą.

Maistas Kumkojus

Keliautojams, atvykstantiems į Kumkoy, Turkiyą, būtina paragauti vietinės virtuvės įvairių patiekalų, kad galėtų visiškai patirti šalies kultūrą ir tradicijas per pilną jų skonio galių.

Vienas populiariausių patiekalų yra döner kebabas, kurio pagrindą sudaro apkeptas mėsos kepsnys, papuoštas kietu varškės sūriu, salotomis ir padažais. Tai turėtų būti būtinasis patiekalas keliautojams, norintiems patirti vietinę gastrokultūrą. Taip pat verta paragauti kitų kebabų rūšių - iskender kebabų, adana kebabų ir tawuk kebabų.

Šešėliai yra kitas mėgstamas vietinis patiekalas, kuris yra mažesnių triušių mėsos gabaliukai, marinuoti įvairiais prieskoniais ir kepami ant miltų tortilijos. Tai puikus užkandis prie gėrimo vakaro metu.

Vietiniai taip pat mėgsta savo tradicinius patiekalus, tokius kaip lahmacun - plonų tešlos pagrindu kepta mėsos ir pomidorų padažo pica arba pita - neįprastas trapias duona su kieta ir minkšta varške.

Miegas yra svarbus, todėl verta išmėginti turkiškąją savoite gibritą, kurį sudaro traškios sluoksnio ir pačios sultingos vidurio sudėtinės dalys. Pagamintas iš cukraus ir krakmolo, gibritas yra saldus ir padeda gerai miegoti.

Keliautojams, kurie mėgsta saldumynus, verta paragauti turkiškojios keptos cukrines meduolės, kurios yra saldžios ir prieskoniais keptos, o taip pat ir turkiško sezamo saldumo - halva. Jo unikalus skonis ir suteikia turkišką natūralumą.

Galų gale, negalima pamiršti turkiškokio čiaupo kavos, kuri yra saldžiųjų kavos pupelių pagrindas ir minkštas mišinys. Tai puikus būdas pradėti dieną su savo skanu skoniu.

Kumkoy, Turkiya, siūlo daugybę tradicinių ir skaniu patiekalų, kurie priverčia kelionę į ją vertinti gerai. Tai turėtų būti būtina keliautojų patirtis ir tiesioginė susijusi su vietiniais regionais.

Nuostabios lankytinos vietos Kumkojus

Keliautojui, apsilankiusiam Kumkoy mieste, būtinai verta pamatyti vietines paplūdimius. Juose galima mėgautis smėlio pliažais, miškų užuovėjomis ir vaizdais į kristalinių vandenų paviršių. Tarp kitų lankytinų vietų reikėtų išskirti antikinį Kapadokijos miestą, kuris garsėja savo itin gerai išsaugotomis istorinėmis paminklais ir labai krikščioniška architektūra. Be to, yra galimybių pamatyti paveldo vietas, kurias siūloma aplankyti organizuojant ekskursijas. Čia visada būna gausybė vietos maisto ir suvenyrų rinkos.

Geriausias laikas keliauti

Kumkoy, Turkey yra viena iš nuostabiausių vietų pasaulyje, kurią verta aplankyti. Tai ypatinga ir magiška vieta, kurios grožis sunkiai aprašomas žodžiais. Geriausias laikas keliautojams aplankyti Kumkoy yra nuo birželio iki rugpjūčio mėnesio. Šiuo metų laiku, oras yra labai šiltas, saulėta ir puikiai tinka pliažams bei vandenynui. Turistų srautas šiuo metų laiku yra didelis ir galite pamatyti daugybę žmonių mėgaujančių paplūdimiais ir kitomis turistinėmis atrakcijomis. Junius ir liepa yra taip pat metas, kai gausybė renginių ir festivalių vyksta šiame regione, todėl jūs galėsite geriau patyrinėti vietą ir susipažinti su vietos kultūra. Vis dėlto, nepriklausomai nuo sezono, Kumkoy yra nuostabi vieta, kurią verta pamatyti savo akimis.

Loading...
logo-up icon