Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Maldyvai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Evrensekis

Evrenseki yra gražus miestelis, esantis Antalijos provincijoje, Turkijoje. Tai populiari turistinė vieta, žinoma savo kilnia dailia gamta, ramiomis paplūdimio bangomis ir istoriniais paminklais.

Evrenseki paplūdimys yra tiek daug aplankytas turistais. Jis yra ilgas, smėlio paplūdimys, apsuptas kalnų ir yra puikus malonus poilsiui. Patrauklių sporto šakų pasirinkimas, tokias kaip vandens aerobika, banglenčių mokymai, vandens slidinėjimas ir kiti sportiniai ir pramoginiai renginiai. Be to, galite pasimėgauti skaniu maistu iš vienos iš paplūdimio kavinukų.

Be paplūdimio, Evrenseki turi kelis istorinius paminklus, kurie turėtų būti apsilankymą verti. Šalia miesto yra per keletą juostų išlikusi Hierapolė, kuri buvo senovės miestas, turintis griuvėsius, pavyzdžiui, amfiteatro ar stadioną. Šalia yra ir Waterfall of Manavgat - nuostabus gamtos grožis, per kurį tileteikiama galinga vandens srovė.

Evrenseki taip pat pasižymi fantastiška vakarų kultūros muziejumi, kuriame galima rasti sau labiausiai patinkančių poterie ir kitiems turistams svarbių daiktų. Be to, miesto centro gatvėse galite rasti daug vietinių restoranų siūlančių autentiškus turkiškus patiekalus, o suvenyrų parduotuvėse turistai gali rasti viską, ko reikia protinam gamtos suvenyrų dovanojimui savo artimiesiems.

Evrenseki, Turkijoje tikrai yra vienas iš gražiausių turistinių miestų, kiekvienam pasiruošusiam sulaužyti kasdieninį greitį ir stresą siūlančia aplinka. Jis tampa suaugusių žmonių ir vaikų draugiška vieta ko tikrai nereikėtų praleisti.

.

Maistas Evrensekis

Evrenseki, esanti ant Turkijos pietryčių pakrantės, yra viena iš geriausių vietų, kurias keliautojai turėtų aplankyti. Joje yra viskas: nuostabus oranžinių ir rausvų uolų krantas, ramybės ir poilsio oazės, taip pat kultūros paminklų.

Pagrindinis atrakcijų centras yra senasis miestelis, kuriame galite patirti tikrąją našlaičių gyvenimą. Tai be galo romantiška ir išskirtinai gražu, ypač prieš auštant ir vėlyvą vakarą. Senovės miesto užstatas nusileidžia ant kalvos, o prie jo plyti neįtikėtinai graži paplūdimys. Kai vaikščiojate senovės gatvėmis, jūs galite pamatyti daugybę kultūros paminklų, tokių kaip Arch of Hadrian, Bosporo cenotaph, gymnasium, senovės teatro ruožas ir krikščionių katalikų bazilika.

Evrenseki taip pat gali pasigirti nuostabiu paplūdimiu, kuriame esate kviečiami pasivaišinti puikiai paruoštomis vietinėmis patiekalais. Taip pat galite pasimėgauti Turkijos lankytinuoju numeryru. Tai yra kaip tarpaulio uždegimas, kuris gaminamas iš susmulkinto ožkos mėsos ir česnako. Tokios rūšies maisto produktų talpyklos yra geriausios kaimyniniame pamario mieste Side.

Jei planuojate kelionę į Turkiją, būtinai aplankykite Evrenseki, kad patirtumėte ne tik skirtingas kultūras, bet ir puikiai prisimintumėte savo kelionės metu praleistus laikus. Tai tikrai vieta, kur verta apsilankyti.

Nuostabios lankytinos vietos Evrensekis

Vykdant kelionę į Evrenseki, Turkiją, rekomenduojama pamatyti kelis svarbiausius objektus ir vietoves. Pirmiausia, verta aplankyti senovinį miesto centąrą, kuris unikaliai sujungia tradicinius Turkestano ir Graikijos elementus. Pasisvečiuokite mėgiamiausiuose kavinukėse ir galite aplankyti mažas parduotuves, kuriose galite rasti arčiausiai namų gamintus produktus.

Kitas rekomenduojamas objektas yra Evrenseki paplūdimys, kuris yra ilgas ir purus. GALite pasimėgauti saulės voniomis arba panardinti į šiltus Viduržemio jūros vandenis. Jei jums patinka aktyvus laisvalaikis, galite mėgautis vandens pramogomis, pvz., Bananų baidarėmis ar skaidriomis olomis.

Gera vieta aplankyti yra Green Canyon, kuris yra įdomus laukinės gamtos balsavimo takas. Tai gali būti rami vieta, kurioje galite vaikščioti ar paleisti valčią po gražia gamta, grožėtis kalnų vaizdais ir mėgautis savo laisvalaikiu. Turtinga flora ir fauna šiame regione padarys jums neįtikėtiną įspūdį.

Galiausiai verta aplankyti antikinę Side miestą, kurioje galite pamatyti senovinius muziejus, Romos ir Bizantijos imperijų griuvėsius, taip pat Diodorojo mini teatrą. Tai gali būti ne tik istorinio turizmo maršrutas, bet ir vieta, kurioje galite įsigyti turkiško rankdarbio.

Evrenseki yra viena iš populiariausių uostamiestyje Turkijoje, turinčių unikalų regioną, kerinčia gamta ir turtingą istorinę ir kultūrinę paveldo palikimą.

Geriausias laikas keliauti

Evrenseki Turkijoje yra nuostabi vietove keliautojams apsilankyti. Geriausias laikas apsilankyti Evrenseki yra vasaros mėnesiai, nuo birželio iki rugpjūčio. Šiuo metų laiku oras yra sausas ir karštas, jūros vanduo yra šiltas, o vietovėje vyksta daugelis turistinių renginių. Be to, Evrenseki yra puiki vieta šeimų poilsiui, nes čia yra daugybė veiklų ir pramogų mažiesiems. Taip pat, keliautojai gali mėgautis puikiu turkišku maistu ir pasimėgauti nuostabia jūros aplinka. Vis dėlto, jeigu planuojate apsilankyti Evrenseki vasaros mėnesiais, būtinai perskaitykite kelionių vadovus ir pasiruoškite krentančioms temperatūroms ir dideliam turistų srautui. Taigi, vasara yra geriausias laikas lankytis Evrenseki, kadangi jūs galėsite išnaudoti visas šios vietos privalumus.

Loading...
logo-up icon