Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Maldyvai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Kemeras

Kemer yra puiki turistinė vieta, esanti prie Turkijos pietų pakrantės. Tai gražus miestas su maloniais gyventojais ir puikiomis galimybėmis susipažinti su vietos kultūra ir tradicijomis.

Viena iš pagrindinių priežasčių lankytis Kemer yra jos neįtikėtinai graži paplūdimių juosta. Išties, žavingos geltonosios smėlio pliažai, atrodantys lyg pliušinė užuolaida iš tiesų sužavi bet kurio apsilankiusiojo akyse. Vandenynas yra skaidrus ir švarus, o aplink esančios mažos kalnų kaimynystės suteikia neįprasto charakterio jūros vaizdo pasirinkimams.

Kemer yra ne tik patikimas pasirinkimas, norintiems atostogauti prie jūros, bet ir svarbi istorinio ir kultūrinio paveldo vieta. Už kelių kilometrų nuo miesto centro yra Džinas šternas, griovys, kurio amžius viršija tūkstantmetį. Tai tik vienas iš daugelio istorinių vietovių Kemer, kur galite nepamirštamai praleisti laiką.

Be to, miestas turi daugybę kokybiškų viešbučių, restoranų, parduotuvių ir pramogų, todėl tikrai netrukus atsirinkite ir pats tuoj pat iškeliavęs išsiaiškinsite, kodėl tai yra viena populiariausių Turkijos turistinių vietų.

Maistas Kemeras

Kemer – tai mažytė Türkijos vakarų pakrantės miestelis, kuris iš pradžių buvo užimtas graikais ir romėnais. Šiandien jis yra puikus poilsio ir atostogų tikslas, kuriame yra daugiau nei pakankamai atrakcijų, kad patenkintų bet kurio keliautojo skonio.

Viena iš rekomendacijų būtų išsimaudyti kraštovaizdžio grožyje – Kemeris vadinamas „Türkijos Maldivais“ dėl turkio vandens ir puikių paplūdimių. Tad vietiniai vandenynų malūnai ir paplūdimiai yra sąžiningai verti lankytojų dėmesio.

Kemer taip pat prikauso nuostabaus antikinio miesto, kuriame galite pamatyti stadioną, erdvę, templius ir kitus relikvijas. Šis architektoninis paveldas yra turistų populiarus objektas, kuriame galima praleisti kelias valandas, renkantis informaciją apie praeities įvykius.

Jeigu turite smalsumo, pamėkite kirpimą ir kosmetikos procedūras tradicinėje hamamyje – vietinėje turkiškoje vonios ir masažo salone, kurie apibrėžia Türkijos tradicinę kultūrą. Čia esančios karštų druskų kubilai, purvedžiai ir pilingai tikrai nudžiugins jus.

Taip pat nepamirškite skaniausių Turkijos patiekalų, kuriuos rasite kasdien kiekviename miesto restorane – šašlykas, baklava ir kitos tradicinės mėsos ir pyragų patiekalai, kurie nepaliks netgi gurmanų apie jų kultūrą be įspūdžių.

Galų gale, Kemer galima apibūdinti kaip nelepindamas ir ryškiai atviras miestas, kuris tikrai nenuvils keliautojų, ieškančių pramogų atrakcijų ir jų dėmesio vertų turistų vietų. Tai tikrai yra verta pamatyti patiems, kad suprastume, kodėl Kemeris tapo populiariu kelionių tikslu.

Nuostabios lankytinos vietos Kemeras

Kemer yra viena iš populiariausių Turkijos vietų turistams. Tai nedidelis kurortas, kuriame galite rasti daugybę pramogų ir patogumų. Kaip tik keliautojams, norintiems patingėti, poilsis paplūdimyje turėtų būti tikras malonumas. Kemeris turi daugybę švaraus smėlio paplūdimių, o vanduo yra labai šiltas ir jūra yra ramu. Taigi pavalgykite kokioje nors vietinėje geroje restorane, pasitikrinkite savo drąsą, nuvykę į pramogų parką, arba nusiimkite nerimastingas emocijas organizerių pasirinkusioje pamario egzotinėje kelionėje. Visiškai neabejotina, kad Kemeris - tikrai viena iš puikiausių Turkijos kelionių vietų.

Geriausias laikas keliauti

Kemer yra miestas, kuris garsėja ne tik savo paplūdimiais, bet ir istoriniais, kultūriniais bei gamtiniais objektais. Taigi, geriausias laikas keliautojams apsilankyti šioje Turkijos vietovėje yra nuo birželio iki rugsėjo pabaigos. Šiuo metu oro temperatūra kartais siekia netgi 40 laipsnių, o vandens temperatūra yra šiltesnė nei vasarą ar pavasarį. Be to, šioje sezono metu vyksta daugybė švenčių, festivalių ir kitų renginių, kurie patenka į keliautojų rėmėjimą. Tad, jei planuojate apsilankyti Kemer, būtent šis metų laikas būtų puikiausias jūsų kelionių planavimo pradžia.

Loading...
logo-up icon