Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Maldyvai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Alanya/Alanya

Alanya yra atogrąžų oazė Turkijoje, kuri ištieso savo žavesį prie Turkijos rivjeros. Šis miestas yra vienas iš populiariausių turizmo centų, turintis viską, ko reikia norint praleisti atostogas prabangioje ir nuostabioje aplinkoje.

Alanya yra žinoma savo nenešiojamujo pavadinimu - "Saulės Tvirtovė". Tai netelpa jokio abejonės, kad saulės spinduliai čia atrodo ypatingai ryškūs ir malonūs. Todėl tai puiki vieta tiek saulėsiui mėgautis, tiek grožėtis spindinčia tirkizine vandenyno spalva.

Galime pradėti nuostabų Alanyos paplūdimį, kuris išties yra tropiškas rojus. Smėlio jūros pakrantės nesibaigia, o švarus Viduržemio jūros vanduo kvepia saltiniais ir pažadina norą nardytis gilyn. Pliusai paplūdimių yra ne tik grožio, bet ir plati paslaugų ir pramogų įvairovė. Čia rasite viską nuo vandens sporto veiklų iki pavėsinėse besilėpusių spa procedūrų.

Tačiau Alanya neapsiriboja tik melsvos vandenyno bangos. Šis miestas taip pat pasižymi savo turistine dalimi, kurią puošia istorinės vietos ir architektūra. Populiariausia vieta yra Ali Pašos tvirtovė, kuri pasiūlo nuostabų vaizdą į visą miestą. Aplankę tvirtovę, galite pasivaikščioti per senąjį miesto centrinį rajoną, kuriame yra daug tradicinių medinių namų, parduotuvių ir jaukių restoranų. Nuoširdūs vietiniai žmonės ir juos supantys ryškių spalvų kraštovaizdžiai tik dar labiau praturtina jūsų kelionę.

Turistams, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, Alanya taip pat siūlo daugybę galimybių. Nuostabi gamta, kurią puošia kalnai ir upės, kviečia jūsų dėmesį patraukti į ją pasivaikščiojimais, slidinėjimu slidėmis ar kalnų turizmu. Tiek gentiški, tiek kraštovaizdžio maršrutai labai žavūs ir tikrai neliks jūsų abejingais.

Nepamirškime ir apie Alanyos kultūros infrastruktūrą. Čia galite rasti daugybę muziejų, taip pat kiekvienu kampu galite pasigrožėti įspūdingais rytų salių šokiais ir muzikos vakarais.

Alanya - tai tikra turistų žinoma vietovė, kurioje gali mėgautis prabangiomis atostogomis, tirpstančiu saule ir malonia jūros brusyne. Tai ideali vieta tiek šeimoms, tiek draugų grupelei leisti kokybiškas atostogas. Alanyoje tikrai neabejoju, kad rasite viską, ko jums reikia kuo greičiau atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiomis atostogomis.

Maistas Alanya/Alanya

Alanya, Turkijoje yra vienas iš tokių vietų, kurias verta aplankyti keliautojams. Šis miestas yra puikus pasirinkimas tiek atostogoms, tiek trumpoms išvykoms. Alanya garsėja savo nuostabiais paplūdimiais, istoriniais paminklais ir turkų kultūros skoniu.

Jei atvyksite į Alanyą, pirmiausia galėsite pasimėgauti saulės voniomis ant gražių paplūdimių. Atraskite kilometrus ilgą smėlio juostą, kur galėsite degintis, plaukioti ar tiesiog ilsėtis po palmių šešėliu. Mėgstamiausias paplūdimys tarp turistų yra Kleopatros paplūdimys, kurį apsuptos kristalinių vandenų. Čia galėsite išsinuomoti vandens motociklą ar net pasimėgauti bananų kelionėmis.

Vis dėlto, ne tik paplūdimiuose gali suteikti malonumo Alanya. Miestas garsėja savo puikiais istoriniais paminklais. Pavyzdžiui, galite apsilankyti Alanyos pilyje, kuris suteikia įspūdį, tarsi būtumėte sugrįžę į senovės Romą. Iš pilies galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais į miestą ir jūrą. Taip pat verta aplankyti Rotas piliakalnį, kuriame rasite ne tik senovės griuvėsių, bet ir sodrus žalias parkus.

Alanya taip pat yra turkų gastronomijos rojus. Įsikūrusi Viduržemio jūros pakrantėje, čia galėsite paragauti įvairių jūros gėrybių, šviežių vaisių ir tradicinių turkų patiekalų. Nenugalimai šviežumas ir skonis bus tikrai malonus jūsų skoniams. Be to, galite išbandyti vietinėje turguje parduodamas saldumynus arba išgerti tradicinės turkų arbatos, vadinamos "čajumi", puodelį.

Kitas dalykas, kurį verta išbandyti Alanyoje, yra turkų pirtis, vadinama "hamamu". Tai unikalus patirtis, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir atgaivinti kūną. Hamamdžio užsiima specialūs masažo specialistai, kurie naudoja tradicinės turkų technikas, kad suteiktų jums geriausią masažą, kurį kada nors patyrėte.

Galų gale, jūs neturėtumėte pamiršti apie vietinius papročius ir kultūrą. Pasivaikščioti pro gatves ir pamatyti vietinius žmones, jų gyvenimo būdą, taptų nepakartojama patirtimi. Jūs pamatysite papročius, kaip barterį ir derybas ant turgų, tradicinių šokių grupes ir vietinių amatininkų dirbtuves.

Galiausiai, Alanya siūlo daugybę pramogų vakarais. Nuo tradicinių turkų šokių ir muzikos vakarų iki modernių klubų ir barų, čia rasite daugybę galimybių suteikti sau puikios vakaro pramogos.

Visa tai ir daugiau aptiks kiekvienas keliautojas, kuris apsilankys Alanya. Tai miestas, kuriame galėsite pamatyti Turkijos unikalumą ir išbandyti nepakartojamas patirtis.

Nuostabios lankytinos vietos Alanya/Alanya

Alanya, Turkija yra nuostabus miestas, turintis daugybę traukos objektų ir gamtos grožio. Keliautojui tikrai verta pamatyti kelias šias vietas.

1. Alanya pilies kalva: Tai yra svarbiausias miesto simbolis, labai lankomas turistų. Jos viršūnėje galima apžiūrėti nuostabų panoraminį vaizdą į miestą ir Viduržemio jūrą.

2. Cleopatra Paplūdimys: Tai viena iš žymiausių Turkijos paplūdimių, kurį mėgo net ir garsioji Egipto karalienė Kleopatra. Balti smėlio paplūdimiai ir skaidrios jūros vanduo tikrai nustebins keliautojus.

3. Dimčay upės kanjonas: Tai vienas iš natūralių stebuklų, prie kurio verta apsilankyti. Galite pasimėgauti maudynėmis šioje prisotintoje vandeniu upėje, krioklių liūčių degustacija arba pasimėgauti puikia gamta ir vaizdais.

4. Alanyos tvirtovė: Tai dar vienas įspūdingas relikvijas, paliktas iš ankstyvojo viduramžių, kuris siūlo puikią peržiūrą per senovės griuvėsius ir modernią miesto panoramą. Tai puiki vieta fotografuoti ir mėgautis nuostabiais istorijos fragmentais.

5. Damlataš ola: Ši pilietinė ola yra žymiausia Alanyos kultūrinės ir natūralios paveldo vieta. 100 metrų ilgio stalaktitai ir stalagmitai, kuriuos suformavo milžiniški lašeliai, sukūrė įspūdingą požiūrį. Tai tikras kiekvieno keliautojo stebuklas.

6. Red Tower (Raudonoji bokštas): Tai dar vienas iš Alanyos simbolių. Šis gražus bokštas yra kilusiojo sultanato laikų užtvanka. Kilti į bokšto viršūnę leis malonumu grožėtis puikiai panoraminiu miesto vaizdu.

Alanya plūsta turistų lankomumo taškais ir gausybe grožio. Jūs tikrai nenorėsite praleisti šių vietų, kuomet aplankysite šį žavų Turkijos miestą.

Geriausias laikas keliauti

Alanya, Turkija yra nuostabus ir įspūdingas miestas, kuris turi daugybę lankytinų vietų ir veiklų, patraukiančių keliautojus iš viso pasaulio.

Kai kurie keliautojai teigia, kad geriausias laikas aplankyti Alanyą yra pavasarį arba antrąją vasaros pusę. Pavasarį miestas žydi ir atrodo ypač žavingai - gėlės žydi, o orai tampa malonūs ir šilti. Šis laikotarpis taip pat nėra per karštas, todėl galite mėgautis kelionių išlikusiu kultūriniu paveldu, kaip antai Alanya pilis arba Red Tower. Taip pat galite išsinuomoti valtį ir aplankyti netoli esančius jūros grožius, pavyzdžiui, skruzdėlynus.

Antrąją vasaros pusę šiame mieste paprastai būna aukščiausia turistinė sezonas. Tai reiškia, kad visi viešbučiai ir papildoma infrastruktūra yra labai aktyvi ir pasirengusi keliautojams. Atvykus šiuo laikotarpiu, galite mėgautis puikia saule, šilta vandeniu ir didžiuliu atlaidų pasiūlymu vietiniuose parduotuvėse.

Tačiau vasaros sezonas taip pat reiškia didelę šilumą ir didelių kiekių turistų kilmę. Kai kurie keliautojai nori išvengti šio šurmulio ir daug žmonių, todėl jie renkasi aplankyti Alanyą rudens mėnesiais arba net žiemą. Šiuo metu orai yra švelnesni, o vietos lankytinos vietos nėra tiek perpildytos. Be to, šaltas ir giedras žiemos oras gali būti puikus tekstas keliautojams norintiems mėgautis ramybe ir nuostabia gamta.

Reikalaujant, kada aplankyti Alanyą, tai gali priklausyti nuo jūsų individualių pageidavimų - ar norite mėgautis karštu vasaros oru ir dideliu turistų kiekiu, ar jums patiktų ramus ir švelnus pavasaris arba ruduo. Nesvarbu, kada nuspręsite lankyti šį miestą, Alanya tikrai paliks jums ne išsiilgę įspūdžius ir nuostabias prisiminimus.

Loading...
logo-up icon