Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Maldyvai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Baa Atoll

Baa Atoll yra viena iš gerai žinomų Maldivų turistinių vietų. Tai ramus ir ramus vietovė, kurią apskritai galima vadinti atostogomis gyvenime. Ši vieta yra žinoma kaip rezervatas, kuriame gyvena daugybė egzotiškų ir retų gyvūnų, įskaitant delfinus, ilgakojis indianinis raudonasis kalmaras, mongolų baleną, valtūrą ir daugybę kitų rūšių. Kaimynystėje yra ir nuostabūs koralinės lagūnos, kuriose galite pamatyti koralinę augmeniją ir mažus vandenyno gyventojus.

Baa Atoll taip pat garsėja savo saulėlydžiais ir saulėtekiais, tai tiesiog nuostabu matyti net ir vieną kartą. Turint omenyje jūros grynumą ir malonų klimatą, tai puikus pasirinkimas visam laiko amortizacijai, kurio galite pasinaudoti savo atostogų metu. Be to, turistinė infrastruktūra yra didžiulė, todėl čia turistams siūlomos nuostabios paslaugos ir patogumai. Yra daugybė apgyvendinimo galimybių, įskaitant viešbučius, vilas ir nuomojamas butus.

Galite daryti visas įmanomas jūros pramogas, pvz., plaukiojimas su bangomis, rėkybos, narystė, žvejyba, plaukimas su valtimi ir t.t. Be to, čia galite mėgautis rankų darbo prekėmis, įsigyti tradicinius suvenyrus, lankyti vietinius restoranus ir kavinės. Kitas vienas svarbus dalykas yra tai, kad Baa Atoll gali pasigirti daugybe vietų, kur galite didžiuotis savo nuotraukomis, pasirodyti savo socialinės žiniasklaidos platformose ir sukurti nepamirštamus prisiminimus savo gyvenime. Taigi, esant norui apsilankyti nets egzotiškoje vietoje, Baa Atoll Maldives yra vieta, kurią verta aplankyti.

Maistas Baa Atoll

Baa Atoll Maldivuose yra viena iš tų vietų, kurias tiesiog privalote pamatyti, kai keliaujate po šią šalį. Nepaisant to, kad ji ne tokia populiari kaip kitos vietos Maldivuose, taip pat yra labai verta aplankyti šią gražią vietą.

Dar žinoma kaip "nejaukių jūrų banga", ši atsanga yra žinoma savo švariu vandeniu ir įvairia fauna, kurią jūs galite pamatyti.

Baa Atoll Maldivuose yra puikus mažų salų tinklelis, kuris yra šiame vandenyne. Kiekviena sala turi savo unikalumą ir išskirtinumą, taigi, keliautojai turi puikią progą atrasti spalvingą gyvenimą ir kultūrą, kurią Maldivuose turi pasiūlyti.

Be to, jūs taip pat galite išbandyti esto ir kitus tradicinius Maldivių patiekalus, kurie tikrai patiks jūsų skoniui. Be to, ši vieta taip pat yra puiki vieta, kurioje galite išbandyti įvairius vandens sportus, takus ir kitus malonumus. Tai yra puikus būdas išbandyti savo drąsą ir patirti visus pramogas, kurias gali pasiūlyti ši vieta.

Keliautojai, kurie išsirenka Baa Atoll Maldivų kaip savo kelionės vietą, tikrai negaus jokių nuobodžių akimirkų, ir grįš namo su labai geromis atmintimis ir nuostabiais nuotykiais.

Nuostabios lankytinos vietos Baa Atoll

Baa Atoll yra viena iš žymiausių Maldivų salų grupių, turinčių unikalią gamtą ir gyventojų kultūrą. Jei planuojate lankytis šioje mėgėjų keliaujančių vietovėje, rekomenduojame aplankyti kelias unikalias vietas.

Pirma, verta aplankyti UNESCO pasaulio paveldo sąraše įrašytą Hanifaru Bay. Jūs atradote čia rafų snarglių ir dantų dėsninius, kurie yra laukiami dėl savo maitinimosi įpročių, o tai sukuria idealią aplinką mažiems planktono valgytojams, tokiems kaip mantos ir raie, plaukti be baimės. Tai unikalus gamtinis reiškinys, vienas iš 11 pasaulio vietų, kuriame juodasis vaškas ir tigrinės piratos balenės nuolat apsipila, galite stebėti.

Kitas išskirtinis gamtos kampelis yra 1000 metrų ilgio ir 500 metrų pločio, į rytus nuo Baa Atoll Gilli Lankanfushi salos esantis "One Palm Island". Tai yra nuostabi vieta, kurioje galite girdėti paplūdimio šlapiųjų movų garsą, mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu ir pailsėti besimėgaujant Maldivų saule.

Jeigu norite pažinti vietos kultūros paveldą, turėtumėte apsilankyti Baa Atollo kvadrato viduje esančioje Eydhafushi saloje. Čia rasite savo tipo tradicinę Maldivų gyvenamąją vietą. Šis miestelis yra vienas iš didžiausių Baa Atollo ir čia gyvena maždaug 5000 žmonių. Tiesą sakant, tai yra vienas iš geriausių vietų, kuriose galite išmokti daugiau apie vietos gyventojų kultūrą, tradicijas ir gyvenimo būdą.

Galiausiai "Baa Atoll" yra puikus ir ramus poilsio kampelis, kuris reikšmingas tuo, kad yra didžiausias Maldivų salų archipelas, kuriame gyvena rafų žuvų, jūros žvaigždžių, mango žuvų, morsinių žuvų ir daugelio kitų egzotiškų jūros gyventojų. Šio archipelago vandenyno jūra yra ko gero puikiausia vieta, kurio keliautojai gali plaukioti su purpuospindžiais delfinais ir žvejoti žvejys. Tai visai neprilygsta tokioms populiarioms turistinėms vietoms kaip Bali, Kenija ar Baļou. Taigi jei keliausite į Maldivus, nepamirškite tour į "Baa Atoll".

Geriausias laikas keliauti

Maldivų salų archipelagas yra viena iš patraukliausių keliautojų vietų pasaulyje, o Baa Atoll yra tikras rojus. Jei norite pabėgti nuo gyvenimo šurmulio ir atrasti ramybę, šis atolis tikrai vertas dėmesio. Geriausias laikas keliautojams apsilankyti Baa Atoll yra nuo lapkričio iki gegužės. Šiuo laikotarpiu Maldivų klimatas yra sausas ir santykinai šaltas, o vidutinė temperatūra siekia apie 26-30 laipsnių. Tai yra puikus laikas, kai galite mėgautis saulės spinduliais, ramia jūra ir grožėtis apie atolkaites esančiais koraliniais rifais. Be to, šiuo metų laiku nuolat gali būti stebimas gyvenimas po vandeniu, tokiu kaip delfinai, banginiai ir rėkias. Taigi, jei ieškote perfects viešnagę, pavasaris ir žiema yra malonūs laikai apsilankyti Baa Atoll.

Loading...
logo-up icon