location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Antalija

Antalya yra nuostabi turistinė vieta Turkijoje, turinti daugybę patrauklių vietų ir veiklų kiekvienam tipo keliautojui. Antalya yra daugiau nei tik pastatytas kurortas - mieste yra daug tūkstančių metų istorija, architektūra ir kultūra.

Pirmiausia, Antalya yra pakrantės miestas su dešimtimis puikių paplūdimių. Kai kurie paplūdimiai yra ramūs ir tinkami šeimoms su vaikais, o kiti yra linksmai ir energingi, pritraukiantys jaunus keliautojus. Galite pasirinkti, kur pailsėti ir pliažuoti.

Įdomus ir kultūringas centras yra daugiau nei tik paplūdimiai. Antalya yra pilnas rusiško ir žydinčio urbanizmo - turistams siūloma pasivaikščioti kultūriniais takais, muitinės turgais ir žymiausiais turistų lankomais objektais, tokiais kaip Hadrijono vartai, požeminiai miestai ir senovinės katedros.

Išvykos į gamtą yra dar vienas didžiulis privalumas! Antalyos regione yra daugybė kalnų takų, vandens sportų, riedlentės bei kitų aktyvių poilsių formų. Taigi neatsitiktinai ši vieta yra tarp populiariausių turizmo centru pasaulyje. Miestas yra švarus, tvarkingas ir saugus keliautojams. Kai kurie turizmo operatoriai netgi teikia netiesioginį prieigą į kai kuriuos paplūdimius, o kiti siūlo ekskursijas, kurių metu galite lankytis visuose miesto objektuose.

Iš pertraukos nuo baltųjojo smėlio paplūdimių, leiskite sau prasimanyti su puikia virtuve. Antalya turi daugybę restoranų, kavinių ir kavinukių su vietine virtuve, turinčia viską nuo pikantiškų kebabų iki gardžių turkų desertų.

Beveik 10 mln. globtuvų kasmet padaro Antalya kaip vieną populiariausių pasirinkimų nuostabioje Turkijoje. Su tokia daugybe vietų lankymo, gamtinių grožybių ir juodaodžiojojo jūros regiono pakrantės, Antalya yra puiki vieta pralaimėti save savo darbo ar mokslo rūpestiams ir tiesiog mėgautis atostogomis!

Maistas Antalija

Keliautojams Antalya, Turkija yra neišsemiamas pasirinkimas, turintis begalę patrauklių vietų ir veiklų. Visų pirma siūlome apsilankyti senamiestyje, kuriame galėsite pasinerti į senovinį Turkijos miestelių atmosferą. Labai rekomenduojama pasivaikščioti po senamiestį, kadangi jame yra daug įvairių kavinių, maisto ir suvenyrų parduotuvių.

Jei norite praplaukti Miteros upę, tai Antalya yra tas miestas, kuris žada šį malonumą! Tai puiki pramoga, kuri leis pamatyti vietos dadiausias vietas ir netikėtus vaizdus. Be to ši išvyka yra populiarus turistų pasirinkimas, kas reiškia, jog gausite daugybę draugų.

Dar viena privalomojo turimo vietos Antalyoje yra Düden vandenskrituliai. Juo lankantis galima išvystyti neįkainojamus vaizdus. Vandenskrituliai gali būti apžiūrimi iš viršaus, tačiau taip pat galima pasirinkti ir kačių valčių pajūryje.

Jei būsite laisvi savo laiko kai kuriais dienos valandomis, verta aplankyti ir perkaustoma turgų. Ten parduodami vietinio maisto produktai, drabužiai, rankdarbiai ir daug daugybė kitų produktų.

Pabaigai, verta paminėti, jog Antalya yra miestas, kuris tinka visiems - tiek romantikams, tiek šeimoms, tiek vieniems keliautojams. Tai puiki vieta atostogoms ir atsipalaidavimui, todėl norintiems pabėgti nuo kasdienybės tam tikru laiko momentu, yra tikrai vertinga alternatyva.

Nuostabios lankytinos vietos Antalija

Antalya yra nuostabi keliautojų vieta, turinti daugybę vietų ir įvykių, kuriuos verta aplankyti. Jei mėgstate istoriją, vėliavą Antalya ir nepamirškite užsukti į Senovinės Antalijos rajoną, kuris yra žinomas dėl savo senovinių paminklų ir gražių architektūros stilių. Taip pat rekomenduojame apsilankyti perkusijų muziejuje, kad pamatytumėte gražiausią turkų ratų techniką.

Jei jūsų aistra yra gamta, tuomet Antalya turi daugybę puikių vietų į kuriuos galite apsilankyti. Netoli miesto yra Düden sraigės ir spindulių slėnis, kuris gali būti prasmingas trumpas įspūdis. Ten taip pat yra prekių turgavietės, kuriose galite nusipirkti mėgstamų suvenyrų sau ar savo draugams. Mano rekomendacija - pabandykite Antalya virtuvės žalias kanapines, tai yra sveika, maistinga ir labai skanu.

Galiausiai, jei norite toliau pažinti šios vietovės grožio, pasiruoškite kelionėms link Konyaalti paplūdimio ar Kemer, kur galite mėgautis gražiais kraštovaizdžiais ir turtingomis istorinėmis vietomis. Visas Antalyos regionas turi daugybę nuostabių vietų pamatyti, ir aš rekomenduoju apsilankyti čia kelionė iš savo gyvenimo laiko.

Geriausias laikas keliauti

Antalya, Turkija yra graži turistų kaimynystė. Šio miesto orai nuolat yra šilumos ir saulėtos dienos, kadangi šalis yra įsikūrusi pietuose, o Viduržemio jūra šalia lengvina orų temperatūrą per visus metų laikus. Geriausias laikas keliautojams apsilankyti Antalya yra pavasarį arba rudenį. Pavasaris būna nuo kovo iki gegužės ir rudenys rugpjūčio mėnesį. Šie du metų laikai yra ne tik geriausi orų atžvilgiu, bet ir turistų sezonas dar nesibaigęs, taigi mieste būna daugybė poilsiautojų. Tai yra puiki laikas pamatyti netoliese esančias kalnas, vandenynus ir paplūdimius. Taip pat galite išbandyti įvairias turistines paslaugas, tokiu kaip plačius kelius pasivažinėjant dviračiu per kalnus, valtimis plaukiant po vandenyną, ar parlaidžiojimas per kalnų viršukalnes. Taigi, jei planuojate atostogas Antalyje, apsilankykite ten pavasarį arba rudenį, kad galėtumėte mėgautis gražia gamta ir smagia pramogomis.

Loading...
logo-up icon