location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Alanija

Alanya yra viena iš populiariausių turistinių vietų Turkijoje. Ši miesto dalis garsėja savo nuostabiu paplūdimiu, kuris yra vienas iš geriausių Turkijoje ir patraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio. Paplūdimio smėlio talpa yra reikšminga, todėl čia makalu yra labai paplūdimio ir vandens sporto aktyvumo, įskaitant plaukimą deimantuose, sujunkimas ir laivų turas.

Alanya taip pat apsupta kalnų, kuriuos lengva pasiekti takais arba kalneliais. Tarp patrauklių objektų miesto centre yra Alanyos pilis, kuri yra išlikusi nuo Bizantijos ir romėnų laikų ir vyksta kasmetinis pilko karališkosios šeimos festivalis. Taip pat verta aplankyti Dimčios slėnį, kur galite mėgautis upės plaukimu ir matuoti nuostabias gamtos vaizdus.

Alanya taip pat garsėja savo ryšiumi su piratų istorijomis. Kiekvieną metų gegužę mieste vyksta Alanyos piratų savaitgalis, kuris prisimena miesto istoriją ir tradicijas.

Mieste yra gausybė restoranų, barų ir parduotuvių, taigi turistams tikrai nebus nuobodu! Šiame mieste rasite viską, ko reikia, kad puikiai praleistumėte savo atostogas ir sugrįžtumėte atgal su neįkainojamais prisiminimais ir patirtimis.

Maistas Alanija

Sveiki, keliautojai! Jei kada nors apsilankysite Turkijos pakrantėje, tikrai turėtumėte apsilankyti Alanyoje. Šis miestas yra vienas iš gražiausių ir turtingiausių regionų Turkijoje. Tiesa, Alanya tapo populiarus turistų tarpusavio susitarimu, tačiau tai reiškia, kad jo gausybė kultūrinių ir pramoginių vietų gali tenkinti kiekvieno, kas atvyksta čia.

Kad ir kaip būtų, Alanya yra vienas iš geriausių vietų, kuriose galima rasti labai skanias ir papildomas vietines patiekalus. Prie įvairių parduotuvių ir restoranų galite įsigyti gausybę turkiškų gėrybių, pavyzdžiui, mėsą patiepą, turkišką tešlą "baklava", aliejų, kava "Turkish Delight", arbatos ir kt. Be to, esant ryškioms spalvoms ir aromatams, šie produktai iš naujo atskleis aliarmantus primanjausius Turkijos savaičių gaminimo tradicijas.

Jei turite planą keliauti po Turkiją, taip pat turite susipažinti su pastatų ir vietovių paveldu. Alanya puikiai tinka dar ir dėl to, kad jame yra garsios antikos pėdsakų. Kuo else galėsite rasti tokius neįtikimus istorinius artefaktus kaip kalnyno tvirtovė, kilnojamas Alanyoje, o taip pat muziejų ar senovinę turgų gatvę, kuri vis smukdo savo įdomia architektūra.

Žinoma, Alanya dar teikia ir daug kitų malonių akimirkų. Tai gali ir reikšti, kad Alanya yra vienas iš populiariausių turistų lankomų vietų Turkijoje. Tačiau Alanya vis dar turi savitą "miesto" šykštynę, kuri gali būti kiek kitokia nuo kitų Turkijos vietų, dėl to apsilankymas Alanyoje tikrai yra tam verta.

Nuostabios lankytinos vietos Alanija

Alanya yra vienas populiariausių Turkijos kurortų, kuriame yra daug įvairių dalykų, kuriuos verta pamatyti. Pirmiausia turistai rekomenduoja aplankyti Alanya pilį, kuri stovi ant uolos ir siūlo nuostabų vaizdą į jūrą ir miestą. Čia taip pat yra istorijos ir kultūros muziejus, kuriame galima susipažinti su miesto istorija ir turkų kultūra.

Kitas vertas dėmesio objektas yra Damlatas ola – stalaktitų ir stalagmitų pilna ola, kuri yra buvęs arklys lopšys. Be to, Alanya turi nuostabias paplūdimius – Kleopatros ir Keykubat, kur yra švari jūra ir smėlio paplūdimiai.

Jei pageidaujate išbandyti įspūdingą pramogą, Alanya siūlo daugybę vandens pramogų, tokias kaip baidarėmis plaukimas ar skraidymas parašiutu. Be to, mieste yra daug restoranų, kur galima ragauti vietinių patiekalų ir gėrimų.

Galiausiai, verta aplankyti Alanya tvirtovę – Ilkhanidos sultono Alaeddino Keykubado per statytas tvirtovę statytą priekupų pirkliaujantis miestas išliko nepriklausomas. Čia galite pasivaišinti nuostabiu vaizdu į miestą ir jūrą.

Nepamirškite pasinaudoti savo kelionių galimybėmis ir aplankyti visus šiuos nuostabius Alanya objektus!

Geriausias laikas keliauti

Alanya, Turkey yra vienas iš daugelio nuostabių keliautojų kelionių tikslų. Tai turtinga istorija, architektūra ir kultūra, dideles prekybos ir pramogų galimybes, nesvarbu, kokia jūsų kelionės tikslas. Geriausias laikas aplankyti Alanya yra nuo birželio iki rugsėjo, kai oras yra šiltas ir saulėtas, būna mažai lietaus ir jūros vanduo yra labai šiltas. Tai tikras mėnesių ilgio vasaros paradizas! Be to, vasaros sezonas yra didžiausias turistų kiekis, todėl būtina laiku rezervuoti savo viešbučio ir lėktuvo bilietą. Nesvarbu, ar ieškote kupranugario, šeimos draugiškos atostogos ar veržlios kultūros kelionės, birželio-rugsėjo mėnesiai yra tobula laiko keliautojams apsilankyti visame pasaulyje.

Loading...
logo-up icon