location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Budva

Budva yra nuostabi turistinė vieta, esanti Montenegro krante. Tai yra viena iš populiariausių vietų Montenegro, kuri pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio kasmet.

Budva yra miestas su ilga istorija. Senovės Graikijos erdvė buvo pavadinama “Bouthoe”, o dabartinis miestas yra kilęs iš krašto, kurį valdė veneciečiai XV a. Taigi asmeniui, domintiems istorija, Budva yra tikrai įdomi vieta.

Ši vieta garsėja savo sudėtingu senamiesčiu, kuris susideda iš siaurų gatvių, užterštų istoriniais paminklais ir vietinės kultūros paveldo objektais. Šis senamiesčio vidurys yra apsuptas gynybos sienų ir tvirtovių, kuriuose buvo laikomi viduramžiais veikęs karo ginkluotas pagonių gyventojai.

Be to, Budva turi ilgą pakrantės liniją, apsuptą puikios ir smėlio pliažų, taip pat garsinamą savo vandenynų veikla. Turistai turės galimybę pasimėgauti razinomis, deginti saulėje, maudytis jaukiame ir švariu vandenyje, o taip pat ir dalyvauti visam laikui įsimintinuose vandens sportuose.

Be to, Budva yra puiki vieta naktiniam gyvenimui. Šis miestas žinomas dėl savo klubų, barų ir kazino, suteikiančių kažką visiems: nuo šokių klubų iki tradicinių barų.

Galų gale, Budva yra labai lengvai pasiekiamoje vietoje, netoli kitų populiarių miestų, tokių kaip Kotoras ir Tivatas. Tai yra viena iš geriausių vietų, kurią galima aplankyti Montenegro krante.

Maistas Budva

Budva - tai miestas Montenegro, kuris yra verčiamas pasilieka savo lankytojų smagioje atostogų nuotaikoje. Nariai, kurie kelionėmis ieško naujų pojūčių, vis dažniau randa Budvą ir smagu, ką ten atranda. Prieš 2000 metų tai buvo ilgai pamirštas miestas, tačiau dabar mato nemažus pokyčius ir tampa vienu iš populiaresnių turistinių vietų Montenegre.

Budva yra rozinė vieta, esanti ties Jadrano jūra. Miestas stambių, klampių sienų pagrindu ir senovinių pastatų architectūra. Tai vieta, kurioje gyventojai ryškiai pramogauja per vasarą. Čia galite pamatyti nemažai žmonių susirinkusios gatvėmis ir vakarais mėgaujantis savo batagais, taigi visada randate atmosferą.

Budvoje tikrai nėra stokojama jūros aromato. Šis miestas pasižymi akmenimis papiltomis paplūdimėmis, kuriose galite mėgautis saule ir Jadrano jūra nuo ankstyvos ryto iki vėlaus vakaro. Taip pat galite pabandyti safaris paskraidymą ar vandens pramogas.

Tačiau Budva nėra tik apie jūrą. Miestas taip pat pasižymi geru kruopščiu rajonu. Šią dieną jūs turite galimybę pasivaikščioti po senamiestį, kuris yra padengtas senovinės Pietų Europos architectūros stiliumi, daugiausiai Mičiūnų laikais. Ties senamiestiu taip pat randate ilgą daugelio restoranų ir kavinės eilę. Čia galite pabandyti įvairias Pietų Europos virtuve ir kartu pasimėgauti ant savo paties restorano terasų.

Taigi, kodėl verta aplankyti Budvą? Dėl savo nuostabaus jūros ir paplūdimių kraštovaizdžio, nuostabaus senamiesčio ir kruopštaus maisto. Tai miestas, kuriame visada randate viską, ko reikia, kad atsipalaiduotumėte ir pagaliau pailsėtumėte nuo kasdienio gyvenimo. Galiausiai, Budva yra viena iš gražiausių vietų Montenegre, kurią verta pamatyti.

Nuostabios lankytinos vietos Budva

Budva yra nuostabi vietovė Montenegro šalyje, kurios lankomumas yra didelis dėl jos raudonos akmenų teritorijos, kristalinio vandens ir viduramžių stiliaus miesto senamiesčio. Jei apsilankysite Budvoje, jums rekomenduoju aplankyti Stari Grad (senamiesčio) sritis - tai labai gražus senamiestis su siaurais gatvelėmis, neįprasta architektūra ir daugybe kavinių ir restoranų. Taip pat verta pažvelgti į Sveti Stefan, vieną iš nuostabiausių sala Saltyje. Galite mėgautis saule ir vandeniu vienoje iš Budvos daugybės smėlio paplūdimių, kurie tapo vos ne insigniją Montenegro turizmo pramonėje. Be to, Stari Grad katedroja papuošta auksinių dekoracijų, istorinių plokštelių ir gražių eksterjero detalėmis. Galų gale, Budva yra daugiau nei tik miestas - jis turi daugybę gerai apmaldytų takų ir turistinių maršrutų, kurie gali nustebinti dalimi gražiausių krantų vaizdais, medžiais ir toliau. Tai vienas iš geriausių vietų, kuriose jūs galite tikrai pailsėti ir atsipalaiduoti.

Geriausias laikas keliauti

Budva yra nuostabi vieta, kurios grožis tiesiog užglaista keliautojus. Tai miestas, kuriame nuostabus jūros vanduo susilieja su pitoreskiška Senamiesčio architektūra. Ši vieta tokia patraukli, kad dažnai keliautojai tenkina savo smalsumą, keliaudami čia bet kuriuo metu.

Tačiau, jei buvo ką pasirinkti, tai geriausias laikas aplankyti Budvą yra nuo birželio iki spalio. Tai vadinama aukščiausia turistine sezono dalimi, kai oro sąlygos yra geriausios, o temperatūra yra pakankamai šilta, kad galėtumėte mėgautis visomis galimybėmis, kurių siūlo Budva.

Jei lankotės ankstesniais mėnesiais, karšti vasaros orai gali trukdyti jums visiškai mėgautis keliaujant. Taip pat gali pasitaikyti išankstinės peršalimo sąlygos, ypač naktimis, kai temperatūra smarkiai nukrenta. Taigi, ne dera leisti tokioms oro sąlygoms trukdyti jūsų maršrutui.

Budvos smalsumas taip pat reiškia, kad lankant ją per žemesnį turistinės sezono laikotarpį gali pasirodyti nedidelis privalumas, kadangi miesto gatvės ir viešbučių kambariai gali būti geresni, o kainos mažesnės.

Be abejonės, bet kuriuo metu aplankyti Budvą gali būti neįtikėtinai įtraukiantis. Tačiau patikima proga mėgautis grožiu ir vėsinimusi ionizuojančiu jūrų oru yra literalus aukščiausia turistinė sezono dalis.

Loading...
logo-up icon