location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Bečiči

Becici yra nuostabi turistinė vieta, esanti Montenegro kranto linijoje, vos keletą kilometrų nuo Budvos miesto. Ši vietovė yra žinoma savo nuostabiu Baltijos jūros paplūdimiu, kuris yra vienas iš ilgiausių Ramiojo vandenyno kranto Europoje. Paplūdimio smėlis čia yra baltas ir švelnus, o jūros vanduo yra puikus temperatūrai plaukti ir plaukioti valtimis.

Be paplūdimio pramogų, Becici taip pat siūlo turistams užsiėmimų ir pramogų, kaip antai turistinių ekskursijų po kalnus, plaukimo ir žvejybos kelionių, tautinės virtuvės degustacijų ir savo gamtos stebėjimo kelionių. O galite nuvykti į Budvą miestą, kuriame glaudžiai susipynusios istorinės ir modernios vietos – senovės miestas su savo gotikiniais ir viduramžių įspūdžiais ar modernios mados parduotuvės, kavinių ir restoranų.

Becici yra įdomus ir spalvingas miestas, taip pat galima pasimėgauti nuostabia gamta, tiksliu klimatu ir geru maistu. Čia yra daugybė viešbučių, kurie atitinka visų reikalavimus, taigi turistai visada gali rasti viešbučio kambario pasirinkimą, atitinkantį jų poreikius ir biudžetą.

Galima sakyti, kad Becici yra vienas iš geriausių vietų, kurias lankyti, kai keliaujate po Montenegro. Dalyvavimas čia ne tik suteiks neįkainojamą žinių, tačiau taip pat suteiks galimybę atsipalaiduoti, pamiršti kasdieninius rūpesčius ir mėgautis prabangia atostogų vieta.

Maistas Bečiči

Becici yra turistinga Montenegro kurorto vieta, kuri keliautojams siūlo ne tik nuostabią poilsio aplinką su jauna ir energinga atmosfera, bet ir begalę jaukių kavinių ir restoranų, kuriuose galite paragauti tikrai skanių vietinių patiekalų.

Vienas iš atrakcijų, kuriomis ilgai kalbėsite po kelionės, yra vienas gražiausių paplūdimių Europoje - Becici paplūdimys. Nuostabus jūros vanduo ir ilgas smėlio paplūdimys pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Tai puiki vieta, kur galite atsipalaiduoti poilsio kėdėse ir pasimėgauti saule, jūros saltumu ir smėlių voniomis.

Tačiau Becici siūlo ir skanių maisto patiekalų kultūrą, kurią būtinai reikia išbandyti lankydamiesi ten. Vietinės kavos krautuvėlės pasiūlo dar ką tik sumaltą kavą su ypatingomis tradicinėmis saldumynais, o restoranai siūlo tikrai skanius ir maistingus patiekalus: šviežius jūros gėrybes, mėsos patiekalus, salotas ir daugelį kitų skanių patiekalų. Nebūtinai reikia rinktis brangius restoranus, nes maisto kainos Becici yra labai prieinamos kiekvienam kelionės biudžetui.

Pagal kelionės poreikius, Becici siūlo ir kitų pramogų, tokių kaip dviračių nuoma, vandens sportas, žygiavimas ir žemaitkaulių nuoma. Be to, išvykos į šalia esantį nacionalinį parką arba senovinius miestus yra labai patikimas būdas pažinti apylinkes.

Keliautojams, kurie ieško malonio ir atpalaiduojančio poilsio, puikios maisto kultūros ir įspūdingų pramogų, Becici yra vieta, kurią verta apsilankyti!

Nuostabios lankytinos vietos Bečiči

Becici yra nuostabi vietovė Montenegroje, kurioje keliautojai gali mėgautis puikiu pajūrio klimatu. Ši vieta yra žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių, o ypatingą vietą užima 2 kilometrų ilgio Beciči paplūdimys. Čia išties galima mėgautis saulės voniomis, vandens pramogomis ir puikiu maistu.

Keliautojams taip pat siūloma apsilankyti ekologiniame parko įrenginyje - Becici Sottovento, kurio viduje yra daugybė gyvūnų ir augalų rūšių, o taip pat galima mėgautis gamtos takais, žydinčiomis pievomis ir ištiestuvusiais paplūdimiais.

Poilsiautojams taip pat siūloma aplankyti Budvos miestelį, kuris yra kur kas didesnis nei patys Becičiai. Čia galima apžvelgti istorinę miesto dalį, maudytis puikiajame Budvos uoste ir mėgautis turistiniais lankytinais objektais, pavyzdžiui, Budvos pilimi arba antikvarinių parduotuvių kampelyje.

Becicide yra ir galimybės keletą dienų skirti keliaukite po aplinkinius kalnus ir aplankyti nuosavąji miestą. Tai nuostabi vieta, kurią verta apsilankyti, norint mėgautis Montenegro grožiu.

Geriausias laikas keliauti

Becici yra nuostabus paplūdimių kurortas, esantis Montenegre. Tai vienas iš geriausių vietų, kuriuos galite aplankyti šioje šalyje. Bet kada geriausiai apsilankyti Becici? Tai priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų.

Jei norite arbatos šilumos, tada geriausia laiko apsilankyti Becici yra vasaros mėnesiai - birželis, liepa ir rugpjūtis. Šiltas jūros vanduo, žaismingas saulė ir daugybė aktyvumo galimybių - neblogas atostogų pasirinkimas. Be to, vasaros mėnesiais, gali būti daugiau turistų, tačiau tai nekelia didelės problemos.

Jei norite išvengti minios ir atvykti į Becici, kai miestelis yra ramus, tai geriausias laikas būtų gegužė ar rugsėjis, kai turistų skaičius yra mažesnis, bet orai dar labai malonūs. Gali būti vėsesnis šaltas jūros vanduo, bet galite mėgautis savo atostogomis be didelės pūslelės.

Žiemos mėnesiai negali būti tinkamas pasirinkimas Becici apsilankyti, nes ilgai trunkantis musis gali būti gana sunkus. Smagu, kad didelio spūsties nėra, tačiau turistų infrastruktūra jiems pasiruošęs greičiausiai bus uždaryta. Taigi, atvykus žiemą, turite tikėtis ribotų pasirinkimų ir griežtesnių oro sąlygų.

Todėl, kadangi vasara yra didžiausia sąvoka turizme ir dykaus vandenyje, tai geriausias laikas apsilankyti Becici yra vasaros mėnesiai. Tačiau, jei norite pasakyti "Sveiki, kaip sekasi?" striuke, nereikia praleisti pasirinkimo lankyti šį miestelį ir rasti savo būdu, kaip mėgautis ramia, menkei paplūdimio atostogomis.

Loading...
logo-up icon