location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Protaras

Protaras yra nuostabi turistinė vieta, esanti Kipre, kuri atkreipia daugybę svečių dėl savo ypatingos grožio. Čia rasite viską, ko reikia tobulam atostogų malonumui – nuostabias saulės vonias, pievąsčius ir kristalinius vandenis.

Viena iš labiausiai žinomų vietų, kurią verta aplankyti Protare, yra puikus Fig Tree Bay paplūdimys. Tai garsi, ilga paplūdimio juosta, kurią supa žalūziečiais aptverta pieva. Nuostabus smėlis ir nuostabūs jūros vandenys yra tobula vieta atsipalaiduoti ir mėgautis saule.

Kitas įspūdingas objektas, kurį galima aplankyti, yra Protaro smėlio žalumu aptverta sala. Ji yra žinoma kaip Vizenzos sala, o apie ją girdima pasakojimų, kad ten yra paslėptas lobis. Tai tikrai įdomus lankytinas objektas, o į salą galite patekti pasivaikščiodami ranka rankon su jūra.

Protaras taip pat garsėja savo rama ir šeimai tinkama atmosfera. Daugybė šeimų atvyksta čia atostogauti su vaikais, nes miestelis turi daugybę vaikų draugiškų vietų, tokių kaip vandens parkai ir žaidimų aikštelės. Taip pat įdomu tai, kad ši vieta gali siūlyti daugybę šeimai pritaikytų viešbučių su visais patogumais.

Ar jūs sporto fanatikas? Tada Protaras taip pat yra idealus pasirinkimas jums! Čia galite išbandyti įvairius vandens sportus - nuo banglenčių ir skutimosi iki kajakų ir buriavimo. Galite pasigrožėti ne tik nuostabiu kraštovaizdžiu, bet ir malonumu, leisdami laiką vandenyje.

Be to, jūs negalite aplankyti Protaros, nepatyręs jos vietinės kultūros ir skonio. Čia galite mėgautis autentiškomis vietinėmis patiekalomis, tokiomis kaip šašlykai, šoko kepsneliai ir vietinis vynas. Ši vieta tikrai siūlo turistams ne tik atostogų malonumą, bet ir puikią galimybę atrasti unikalią Kipro kultūrą.

Viskas tai tik nedaug iš daugybės dalykų, ką galite atrasti Protaroje. Taigi, jei ieškote nepakartojamos atostogų vietos, kurioje galėsite mėgautis saulės spinduliais, malonia atmosfera ir nuostabiu kraštovaizdžiu, nepamirškite apsilankyti Protaroje, Kipre.

Maistas Protaras

Protaras yra pasakiškas kurortas, esantis „Alijošios“ Cipruije. Šis užburiantis miestelis turi daugybę privalumų ir yra neabejotinai vertas aplankymo.

Vienas iš pagrindinių dalykų, kuriais pasižymi Protaras, yra jo nepakartojamos grožio paplūdimiai. Švarūs smėlio paplūdimiai ir grynas vanduo pritraukia ne tik poilsiui arenas ieškančius keliautojus, bet ir bučiniams ar vandens sporto mėgėjus. Šiame rajone yra keletas nuostabių paplūdimių, tarp kurių išsiskiria „Fig Tree Bay“ - vienas iš gražiausių paplūdimių Europoje. Šis paplūdimys su puošnias medžiais ir vilneliais sukasi apie tikrąja būsena į žodinį aspektą ir iš tikrųjų sudaro karščiausias šiam regionui priemonę.

Protaras taip pat yra žinomas dėl savo įvairaus maisto pasirinkimo. Skaisčios ir šviežios vietinės žuvys taip pat yra populiarios šioje vietovėje. Daugelis restoranų specializuojasi į šviežiausią vietinę virtuvę ir pasiūlo skanius Ciprio patiekalus. Taigi, gaivos tropinės saldumynai, skanūs picos ir kitos tarptautinės virtuvės yra lengvai prieinamos kelionių reguliariuosius kelionių lėktuvus. Neabejotinai, pabandykite vietinį gaminį - halloumi sūrį, kuris yra ypatingai populiarus šioje vietovėje.

Tyrinėdami šią vietą, būtinai aplankykite Cyprio gamtos apsauginius. Nacionalinio parko “Kavo Gkreko” neįtikėtinai gražūs takai ir pripildyti architektūros restruktūrizavimo vietų, tokių kaip „Lovers' Bridge“ arba „Sea Caves“, leis jums patyrus svaiginančias Cyprio gamtos grožio. Garsioji „Pantachou Dulka“ ežeras taip pat vertas dėmesio, žinant, kad tai yra tuo metu patraukti, kai skraidymo sezonas yra sausumoj ėjo.

Protaras taip pat suteikia keliautojams galimybę aktyviai praleisti laiką. Čia galite išsinuomoti dviratį arba pasirinkti remiantis kelias laisto takus arba vandens sporto šventininkas. Pramoginės valios galės mėgautis siuvinėjimu balnomis, supuokštus nerūpestingą atmosferą.

Galų gale, laikas gali pabėgti per keletą valandų pasaulyje esančių žinomų prekybos centrų, kuriuose galite įsigyti suvenyrus. Be to, vietinėse turgose ir butikuose galite atrasti unikalių rankų darbo dirbtines, kurias galite laikyti kaip atminimo iš šių nuostabių atostogų.

Protaras yra nepaprastai žavinga vieta keliautojams, siekiantiems praleisti poilsį ir patirti įspūdingą Ciprą. Tai tik dalis to, ko galima sulaukti lankyti šį žavią vietą, todėl geriau pats nueiti ir patirti ji pats.

Nuostabios lankytinos vietos Protaras

Protaras yra nuostabaus grožio kurortas įsikūręs Kipre. Jame rasite daugybę vietų, kurias verta aplankyti.

Viena iš pagrindinių lankytinų vietų Protare yra Fig Tree Bay paplūdimys. Šis nuostabus smėlio paplūdimys yra vienas iš pažįstamiausių Kipro, o galbūt net ir viso Viduržemio jūros regiono pliažų. Dėl savo meginio formos, Fig Tree Bay siūlo paplūdimį tiek domėtojų bliuzno, tiek ilsėtis ieškančių žmonių. Tai puiki vieta atsipalaiduoti, mėgautis saule ir maudytis tyrkioje jūroje.

Kitas rekomenduojamas lankytinas objektas yra Cape Greco gamtinis parkas. Tai ekologinis rezervatas, kuriame galima pasimėgauti gamtos grožiu ir pasivaikščiojimu gamtos takais. Parko teritorijoje rasite spektakulingų uolų, tylių ežerėlių ir aukštai iškylančių kalnų. Be to, parkas taip pat yra puiki vieta atlikti nardymą arba šnorkelį, kad pamatytumėte jūros gilumą ir gyvuniją į jos dugną.

Kitas įdomus objektas Protare yra Pernera vandens pramogų parkas. Tai šeimai skirta atrakcijų zona, kurioje galima praleisti visą dieną linksmai. Parkas turi daugybę vandens slidinėjimo ratų, banguotų baseinų, vandens šaudyklėlių ir kitų pramogų, kurios sudarys nuostabius prisiminimus visai šeimai.

Be to, verta aplankyti St. Elias kalną, nuo kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į Protarą ir aplinkinę teritoriją, gražią Protaros katalikų bažnyčią, kuri yra žinoma savo įdomiu moderniu architektūriniu stiliu, ir Protaros planetariumą, kuris siūlo įdomius mokslinius seansus žvaigždočių ir kosmoso tema.

Išskyrus minėtus punktus, Protaras taip pat siūlo daugybę kavinių, restoranų, vietų apsipirkti suvenyrus ir mergintis vakarėliuose. Taigi, keliautojams, ieškantiems nuotykių, grožio ir atsipalaidavimo, Protaras yra puiki ir nepaprastai graži vieta Kipre.

Geriausias laikas keliauti

Protaras yra nuostabus kipriotiškas kurortas, kuris tikrai verta aplankyti. Bet kokiu metų laiku šis miestas siūlo savo unikalų grožį ir nuostabią atmosferą. Tačiau, jei norite patirti visas jo privalumus, yra keletas laikotarpių, kada keliautojams yra itin palanku apsilankyti čia.

Vienas iš geriausių laikų apsilankyti Protare yra pavasaris, ypač balandžio ir gegužės mėnesiais. Šiuo metu šiluma dar nėra tokia stipri, bet pakankamai maloni, kad galėtumėte mėgautis puikia klimatu. Gėlės žydi, o pačios ypatybės, tokios kaip "Blue Lagoon" ir "Fig Tree Bay", pradeda atsidaryti lankytojams. Tai puiki galimybė mėgautis ramiam poilsiui ant paplūdimio arba pasinerti į tyrą vietinio vandens pasiplaukiojimą.

Kitas nuostabus laikotarpis keliautojams apsilankyti Protare yra ruduo, nuo rugsėjo iki spalio mėnesio. Oras dar visai šiltas, bet šiek tiek vėsesnis nei vasarą. Kadangi turistų kiekis šiuo metu sumažėja, galite mėgautis ramesniu ir jaukesniu miesto atmosfera. Paplūdimys vis dar yra puiki vieta pasivaikščioti ir atsipalaiduoti. Be to, sudėtingo pasirinkimo mieste barai ir restoranai siūlo puikius maisto produktus ir paslaugas, taigi turėsite galimybę išbandyti vietinius skanėstus.

Taigi, jei ieškote idealios kelionės į Protarą, pavasaris ir ruduo yra laiko periodai, kurie siūlo puikią temperatūrą, ramesnę atmosferą ir nepakartojamą vietinių lankytinų vietų grožį. Suderinkite tai su savo planais ir ruoškitės pasinerti į kipriotiškos kultūros kilmę, o Protaras pasirodys jums nuostabus miestas, kurį norėsite aplankyti dar kartą.

Loading...
logo-up icon