location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Ayia Napa

Ayia Napa yra itin populiari turistinė vieta Kipre. Ši miestelio dalis yra puiki vasaros atostogų vieta, ypač jaunimui, kuri aplankys šį miestą dėl gražių paplūdimių ir šurmulio naktinėse klubuose.

Ayia Napa yra plačiai žinomas kaip vakarų vakarų naktinės pramogų sostinė. Ši vieta yra patraukli jaunimui, nes čia galima rasti daugybę klubų, barų ir kazino, o tai garantuoja nuolat dezorintuojantį ir pramogas kupiną poilsį.

Tačiau, Ayia Napa taip pat žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių. Tarp populiariausių turistų šiame regione yra be galo išskirtinio grožio Nissi paplūdimas, Clear Water Bay, kuriame galingi smarvės ir fantastinis jūros dugnas.

Be to, Ayia Napa taip pat garsiai žinoma dėl savo tvirtovės, kiekvienas turistas turintis šiek tiek pomėgio istorijai, neturėtų praleisti galimybės apsilankyti šioje vietoje. Mieste taip pat išskirtinės restoranų meniu ir restoranai, parduotuvės ir vietos vietos, kuriose galima nusipirkti vietinių prekių, kurių nerasite Jūsų šalyje.

Bendrai Ayia Napa yra brangi kelionė, tačiau tai puiki vieta atostogoms, kuriai verta sugaišti kiek daugiau pinigų, nei kitose vietose. Čia rasite viską, ko reikia – nuostabių paminklų, puikių paplūdimių ir įspūdingų pramogų. Tai be abejo puiki vieta, kurią verta aplankyti.

Maistas Ayia Napa

Ayia Napa yra žinoma kaip Kipro naktinio gyvenimo sostinė, tačiau miestelis taip pat turi daugybę pramogų keliautojams, kurie nėra pačių savo nuotykių ieškotojų. Nuo gražių paplūdimių ir vandens sporto veiklų iki istorinių paminklų, šis miestas turi ką pasiūlyti visiems.

Vienas iš garsiausių Ayia Napa objektų yra Nissi paplūdimys. Tai gražus smėlio paplūdimys su kristalinio vandens, kurio spalva keičiasi nuo mėlynos iki smaragdine. Čia galite pasimėgauti saule, plaukti, nerūpestingai šokti, o vakare aplankyti Almas Bar, kuriame rengiami geriausi kiti vakarėliai muzikos ritme.

Jeigu ieškote romantiškų vietų, galite aplankyti Ayia Napa liūtas, kuriam turėtumėte skirti bent vieną dieną. Jame rasite viduramžių stiliaus klojinius, siauras gaubiuotas gatveles ir daugybę kavinių. Taip pat galite pasimėgauti vienu iš didesnių muziejų, kurie rodo Kipro istoriją ir kultūrą.

Be to, miestelio akvaparkas patiks visiems šeimoms. Čia rasite iki aštuonių skirtingų sklaidų su žaismingais pavadinimais, pvz., Kamikaze, Black Hole, The Fall, Twin Twisters ir kt. Čia visiems išsiskiria nesančią linkus praėjusio amžiaus.

Galutinis Ayia Napa ekstraktas yra miestelio kalnų dugnas, todėl jūsų pasiruošę patirti nuotykius, pereiti dviratininkų takų ir pažvelgti į puikus gamtos grožį. Tai tik keli iš daugybės Ayia Napa lankytinų vietų, kurias verta pamatyti. Galite susipažinti su miestas ir laiko, kad tiesiog vaikščioti gatvėmis, afinuotas kavos sunaudotas vanduo arba pabandyti vienas iš vietinių patiekalų - Caio Souvla, ryžių kokteilių arba gruziškų jautienos troškinių.

Nuostabios lankytinos vietos Ayia Napa

Ayia Napa yra žinoma kaip puiki poilsio vieta Kipre. Net jei jūs nesate didelis vakarėlių žmogus, vis tiek turėtumėte apsilankyti numeriuose viename iš klubų, kad pajustumėte šios vietos dvasią. Taip pat verta pamatyti Nissi paplūdimį - tai viena iš geriausių vietų Kipre, kur galite pasimėgauti mėlyno ir šilto vandens gėrybėmis ir saulės spinduliais visą dieną. Kitas dalykas, kurio negalima praleisti, yra Ayia Napos tvirtovė, kuri yra 16-ame amžiuje pastatyta Venecijos kariuomenės, kaip apsaugos nuo Turkijos. Tvirtovė dabar yra atsidariusi viešumai ir yra stebuklinga vieta, kurioje galite sužinoti daugiau apie šio regiono istoriją ir kultūrą. Galiausiai verta apsilankyti kapoje taške, kad būtumėte šiek tiek toliau nuo turistų folkloro ir išvengtumėte minios. Kapoje taškas yra ramus ir ramybė, padedantis visiškai atsipalaiduoti po to, kai nakvynėje susidūrėte su triukšmo ir gausybės žmonėmis.

Geriausias laikas keliauti

Geriausias laikas keliautojams apsilankyti Ayia Napa, Cyprus yra nuo gegužės iki spalio mėnesio. Vasaros sezono metu šiluma yra didelė, todėl vasarą galite mėgautis karšta saule ir atostogomis paplūdimyje, tačiau būkite pasiruošę ilgoms eilėms ir perpildytoms vietomis. Rudenį ir pavasarį orai vėsūs, bet miestas yra ramiau, todėl galite mėgautis grožiu apimtu veja ir mėgautis regiono kultūra. Turistai taip pat gali apeiti ilgas eiles. Nors šis laikotarpis nėra toks ryškus kaip vasario mėnesio karnevalas, saulė, paplūdimiai ir vietos kultūra yra tokios pat patrauklios. Vis dėlto, visiems, kurie mėgsta automobilių traukinius, karaoke ir klubų naktinius gyventojus, vasaros sezonas bus geriausias.

Loading...
logo-up icon