Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Ukraina.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Ukraina

Ukraine yra šalis, kuri yra pilna istorijos, kultūros paveldo ir nuostabių gamtos kampelių, todėl ji yra puiki turistinė vieta.

Viena iš populiaresnių Ukrainos turistinių vietų yra sostinė Kyiv, kuri yra viena seniausių Europos miestų ir turi daug istorinių paminklų. Tai yra miestas, kuriame galite pamatyti senovinę architektūrą, katedros ir bažnyčias, daugelį muziejų ir meno galerijų, o taip pat pilną gatvių kavinių ir gražių parkų. Be to, mieste yra daug mažų ir patrauklių vietų, kurias verta pamatyti.

Ukraina taip pat garsėja savo kalnais ir gamtos stebuklais, ypač Javoros kalnais. Čia yra daugybe turistinių takų, kuriuos mėgsta žymėti keliautojai. Be to, svarbūs gamtos objektai yra Karpatų kalnai, kurie yra naudingi žmonėms, mėgstantiems žiemos sportus, taip pat Čornobylis zona, kuri yra turtinga spinduliuotės poveikiu ir gali pritraukti stebėtojus.

Ukraina taip pat turi turizmo vietų, kurios yra garsiausios dėl savo maisto. Nuo boroščių iki tradicinių pyragų, ukrainiečiai padaro viską kuo skanu ir patiekalų daugumą iš tos šalies auginamų produktų.

Todėl galima teigti, kad Ukraina yra labai patraukli turistinė vieta dėl savo istorijos, grožio, gamtos ir skanios maisto kultūros.

Maistas Ukraina

Ukraina yra šalis, turinti daugybę patiekalų, kuriuos verta paragauti keliautojams. Jų skonis atspindi vietos kultūrą ir tradicijas bei rodo, kaip ši šalis buvo veikiama kaimynų ir užsienio šalių kulinarijos virtuvės.

Vienas iš populiariausių ukrainiečių patiekalų yra borchtas - raudonas sriubos patiekalas, pagamintas iš burokėlių, kopūstų, morkų, svogūnų ir mėsos. Borchtas yra tokia svarbi dalis ukrainiečių dietos, kad jis laikomas nacionaliniu patiekalu. Kitas svarbus patiekalas yra vareniki - maži tešlos maišeliai su įvairiais įdarais, tokių kaip bulvės, grybai, varškė ar mėsa. Vareniki tradiciškai patiekiami su grietine ir smulkintu krienų šakniavaisiu.

Jei ieškote gardaus užkandžio, verta paragauti salo - rūkytos nugaros dalies gabalėlio, kurį pjauna ant plonų griežinių ir patiekia su svogūnais ir duona. Šis patiekalas yra populiarus visoje Ukrainoje ir paprastai jį mes valgome šaltu. Taigi, salo tampa puikiu pasirinkimu atostogų viduryje, kai siekiama atsigaivinti ir pasimėgauti Pietų Europos saule.

Be to, Ukrainoje taip pat galima ragauti įvairių alusių ir spirito gėrimų, tokių kaip horilka, tarkhun ir Kvas. Horilka yra ukrainietiškas alkoholinis gaminys, pagamintas iš grūdų ar bulvės ir dažnai įkvėptas vietos uogų, pavyzdžiui, serbentų ar vyšnių. Tarkhun yra gaivus nealkoholinis gėrimas, pagamintas iš krienų, citrinų ir įvairių kitų ingredientų, suteikiančių specifinį skonį. Kvas yra kitas populiariusis nealkoholinis gėrimas, pagamintas iš baltojo duonos ar grūdų ir dažnai pagražinamas krienais ar vaisiais.

Ukrainietiška kulinarija suteikia turistams galimybę pamatyti ir patirti naujus skonius, kuriuos iki tol jie galbūt nebuvo išbandę ar net nebuvę susidūrę. Tai yra puiki proga supažindinti save su Ukrainos kultūra, tradicijomis ir istorija, o taip pat pasimėgauti nuostabiais patiekalais ir gėrimais.

Nuostabios lankytinos vietos Ukraina

Ukraina yra šalis, turinti neįtikėtiną kultūrinę ir istorinę vertę. Be to, ji taip pat pasižymi nuostabiais gamtos grožiais ir unikalėmis tradicijomis.

Pirmiausia verta aplankyti Kyiv (Kijevas), šalies sostinę, kuri yra didinga architektūros ir kultūros miestas. Čia galima pamatyti Kijevo Pecherskyj lavra - seniausią Vakarų Europos krikščionių vienuolyną, kuris yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat neturėtumę praleisti pro šalies kultūros žmonių garsiai žinomų poetų ir rašytojų paminklus, tokio kaip Taraso Shevchenko ar Jo-anno Zahradnyczky.

Kitas svarbus miestas - Užgorodas, kuris yra didelė kultūros ir pramonės sritis, ir svarbus turistinis vietovė dėl savo seno miesto centro ir kalnos Komuna įspūdingos panoramos. Tiesą sakant, visame Užgorodo mieste yra daug gražių vietų, įskaitant Uzh, pasiekiamasi vainiko žiedu.

Be to, verta aplankyti mūsų šalies gausius gamtos grožius. Karpatų kalnai yra nuostabūs, o Yaremchanska ir Bukovelio slidinėjimo vietovės yra populiarus ir turtingas Karpatai kurortuočių kompleksas.

Galiausia turėtumėte pabandyti tradicinius Ukrainos patiekalus, tokius kaip borsch, vareniki ir salo. Ukraina taip pat yra garsėjanti savo istorinių rinkų pusryčiais, kurie yra turistų lankomiausių vietų sąrašo Viršuje.

Galite visiškai patikėti, jog Ukrainoje yra daugiau vietų, kur verta aplankyti turistams, ir tai yra tik kelios iš jų. Jums tik reikia ieškoti!

Geriausias laikas keliauti

Ukraine yra didelis ir įdomus kraštas, turintis daugybę kultūros paveldo objektų, nuostabių miestų ir vaizdingų gamtos kampelių. Taigi, jei Jums patinka keliauti, būtinai rekomenduoju apsilankyti Ukrainoje. Tačiau, kada geriausias laikas keliautojams apsilankyti Ukraine?

Jeigu esate pasiruošę aplankyti Ukrainą, geriausias laikas tai padaryti yra nuo gegužės iki rugpjūčio. Šie mėnesiai šalyje yra atogrąžų klimato sąlygomis, o oras yra šiltas ir saulėtas. Tačiau atsargiai, tiesa ir tai, kad tais mėnesiais Ukrainoje priemiestinių traukinių ir autobusų bilietus reikia užsisakyti iš anksto, kadangi tai yra šalyje atostogų metas, tad keliautojų yra daug.

Jei norite patirti vietinę kultūrą be per daug žmonių, geriausias laikas apsilankyti Ukrainoje būtų ruduo arba pavasaris. Kritulių sezono pradžia šalyje būna nuo rugsėjo pradžios, o šiltieji orai bizantijos architektūrai ir kitokiai žaliavoms renkasi iki gruodžio. Tuo tarpu pavasario liūtys ir ūkio sezonas prasideda kovo mėnesį ir tęsis iki gegužės pabaigos. Jeigu kelionės laiką sutapinote su Velykų festivaliu, būtinai aplankykite baltuosius sklypus, kad patirtumėte visą Ukrainos dvasią.

Tais metų laikais Ukrainoje nebūna per didelio kiekio keliautojų, tad galite rasti pigias apgyvendinimo galimybes, bilietus į muziejus ir vietas bei kiti su kelione susijusius dalykus. Netgi išmoksite keliauti Ukrainos viešuosiuose transporto rūšyse, ypač tais metų laikais, kai jie nėra tokie perkrauti kaip turistų sezonas.

Galų gale, kokiu metu išvykstate į Ukrainą, reikia atsiminti, kad šalis yra lengvajeinė, tad ir kiekvienu metų laiku yra ką pamatyti ir patirti. Svarbiausia turistams yra pasiruošti reikiamais drabužiais atsižvelgiant į metų laiką, kadangi Ukraina yra padalinta į kelias klimato zonas ir reikia sukti galvą, ką įdėti į savo lagaminą. Vis dėlto savo kelionėje į Ukrainą rasi kas pamatyti ir kas smagaus patirti, net jei atvykai ryškiausiu azartinus - vidurio durų vasario mėnesį.

Loading...
logo-up icon