Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Trinidadas ir Tobagas.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Trinidadas ir Tobagas

Trinidadas ir Tobagas yra Kario regiono sala, kurioje susipina smagumas, su puikia kultūra ir nuostabi Gamta. Tai nuostabi vieta atsipalaiduoti, atsigauti, mėgautis skaniu maistu ir susipažinti su vietine scenoje.

Trinidadas yra puiki vieta, jei mėgstate laisvalaikį ir linksmus renginius. Kasmet vyksta karnevai, kuriuose dalyvauja daugybė žmonių, linksmai šokant ir grojant muziką. Be to, miestas garsėja savo maisto gatvėmis, kurias verta išbandyti.

Tobagas yra rojus ramybę mėgstantiems turistams. Saloje yra daugybė pliažų ir vietų, kur galima pasimėgauti vandenyno grožiu. Be to, su Tobagu siejasi daugybė legendų apie piratus ir paslėptas lobis. Todėl, turistams, ieškantiems nuotykių, yra daug ko pamatyti ir patirti.

Jei mėgstate kultūrą ir istoriją, tuomet Turistams siūlo pasivaikščioti po Port of Spain, Trinidado sostinės, senąjį miestą, kuriame yra daug kultūros paminklų. Be to, turistams taip pat rekomenduojama aplankyti Piarco oro uostą, kur yra didžiulės muzikos ir menų parodos.

Trinidadas ir Tobagas yra vengianti vieta, kuri gali pasiūlyti viską, ko ieškoma atostogų metu. Pasiruošę mėgistai turizmo pajausite salų nuostabą ir savo akimis įsitikinsite jos turistinio potencialo įspūdingumu.

Maistas Trinidadas ir Tobagas

Trinidadas ir Tobagas yra karibų salų valstybė, kurioje gausu įvairių kultūrų. Kiekvienam keliautojui verta paragauti vietinius patiekalus, kurie atspindi šio regiono kultūrą.

Vienas iš populiariausių patiekalų yra rotis. Tai yra kepsnys, kuris lengvai perkeliamas, o jo skonis yra nuostabus. Rotis paprastai būna iš kiaulienos, triušienos arba jautienos su daugybe skirtingų prieskonių ir padažų. Dažniausiai rotis valgomas su traškia duona ir marinuotų agurkų.

Kitas rekomenduojamas patiekalas yra calaloo. Tai yra daržovių sriuba, kuri yra pagaminta iš tropinių augalų lapų ir kitų ingredientų, tokiais kaip kokoso pienas, pipirai ir svogūnai. Calaloo yra patiekalas, kuris yra skanus, sotus ir sveikas.

Be to, Trinidadas ir Tobagas yra garsūs savo saldumynais. Verta paragauti saldžių bananų blynų, kurie yra kepti ir patiekiami su sirupu, kakava arba mažais uogiene su imbieru ir laimo sultimis. Taip pat verta išbandyti chin chin - kukurūzų mišinį, kuris yra keptas ir patiekiamas su cukrumi.

Galite rasti ir gėrimų, kurie atitinka šio regiono skonį. Jeigu mėgstate stipresnius alkoholinius gėrimus, tada verta išbandyti rumus, kurie yra pagaminti vietiniais receptais. Be to, šiuose regionuose galite rasti daugybę skirtingų sulčių, pagamintų iš tų pačių tropinių vaisių, kuriuos galite rasti vietinėse turgeliuose.

Galų gale, Trinidadas ir Tobagas yra turtingos kultūros šalys, kurių patiekalai yra tik dalis to, ką šio regiono vietovės turi pasiūlyti. Verta apsilankyti vietinėse turgavietėse, susipažinti su tradiciniais patiekalais ir išbandyti pačius naujausius skonius regione.

Nuostabios lankytinos vietos Trinidadas ir Tobagas

Trinidadas ir Tobagas yra graži salų šalis Karibų jūroje, kuri garsėja savo tropiniais miškais, kristalinėmis vandenimis ir nuostabiais kultūriniais paveldais. Čia yra keletas patarimų, ką verta pamatyti, keliaujant po šią salų šalį.

1. Marakas kalnai - rekomenduojama keliautojams, pasikelti į viršų Marakas kalnus, kad pamatytų nuostabius vaizdus į tauriosios kalvystės ir glotnutisį miškų telkinius.

2. Asa Wright Gamtos centras - tai miškinga oazė, kuri tausojama po lovą keliautojų, jie ten turi galimybę susipažinti su įspūdinga fauna ir flora, įskaitant retus paukščius.

3. Port of Spain - tai yra pati didžiausia Trinidado sostinė, žinoma savo kontrastingumu - nuo naujosios architektūros iki senosios miesto dalies istorinius pastatus, šiuose rajonuose rasite ir pačią labiausiai išvystytą turistų infrastruktūrą.

4. Pigeon Point pliažas - tai tikrai vienas iš populiariausių pliažų Šiaurės Tobage, tikrai rekomenduoju keliautojams, kad jie susipažintų su šiuo maloningu kampeliu. Čia rasite baltus smėlio pliažus, gaisresnius jūros vandenis, kuris tekąsles iškilmingas spygliuočių miškas.

5. Buccoo rifas - tai yra populiariausias ir patrauklausias dėmesio objektas Tobage, rekomenduojama pasivažinėti valtis aplink jame esančius rifusar ir pamatyti įvairias marių gyvūnų rūšis - nuo spalvotų žuvų iki žuvėdrių ir kiti.

6. Caroni paukščių rezervas - tai yra vienas didžiausių paukščių ir žinduolių globos centrų pasaulyje, kuris tausojamas ir saugomas yra daugelis retų rūšių paukščių, taipogi galima išvykti naudojantis vietine transporto priemone kad pamatytumėte užburiančias dykumos vaizdas.

Trinidadas ir Tobagas yra tikrai maloninga ir graži šalis kiekvienu kampu. Tai tik kelios patarimų, kas verta pamatyti keliautojui šioje gyvybingoje ir turtingoje kultūrine istorija šalyje.

Geriausias laikas keliauti

Trinidad ir Tobagas yra Karibų jūros sala, turinti daug kultūrinio ir natūralaus paveldo. Tos salos yra puikus keliautojų tikslas, kurie ieško iššūkių ir nuotykių. Kai planuojate savo kelionę į Trinidado ir Tobago salą, svarbu žinoti, kad geriausias laikas apsilankyti yra nuo lapkričio iki gegužės. Tai yra šaltasis sezono laikotarpis, kuris yra geriausias klimatas, kad galėtumėte mėgautis vizitiniais objektais ir aktyviomis lauko veiklomis. Per šį laikotarpį jūros yra ramios, o taip pat temperatūra yra visai priimtina. Be to, šaltasis sezonas yra puikus laikas apsilankyti national park, kur galėsite išvysti egzotišką florą ir fauną. Nepamirškite pasiimti gerų batus, keliaukite smagiai ir mėgaukitės savo kelione!

Loading...
logo-up icon