Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Tailandas.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Tailandas

Thailand yra viena iš populiariausių turistinių vietų Azijoje, kuri yra žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių, turtingos kultūros ir didžiulių miestų. Ši šalis yra pilna nuotykių ir patirčių tiek ramybės mėgėjams, tiek ekstremalų sportų gerbėjams.

Vietovė, kuri pritraukia daugybę turistų, yra Phuketas, kuri yra garsėjusi savo smaragdinių paplūdimių, mūsų planetos gražiausiu vaizduojamu poilsio objektais, ir adrenaliną kuriančiais pramogų parkais. Tačiau, Thailand turėjo pasiūlyti daugiau nei paprastą poilsį, pagrindinis lankytinas objektas šioje šalyje yra Turistinė Bangkoko sostinė, tūkstančiai metų turtingos istorijos ir kultūros, pagaminta botago keliais, žinojimu apie religiją bei vieni vertingiausių muzieju pasaulyje.

Tuo tarpu, Chiang Mai yra miestas išsiskiriantis savo kultūriniais pastatais ir buvęs Kaičeninės kultūros širdyje. Čia galite apsilankyti religinėse vietose, turguose ir netgi apsilankyti tradicinėse šokiuose! Gamta taip pat yra nepaprastai maloni, o džiunglių, kurių apeigomis papuošta šalis priklauso tarp penkių patraukliausių Vietų pasaulyje.

Taip pat, turistai daug dėmesio skiria Thailand maitinimo kultūrai. Maisto gatvės, skirtos Thailando maistui, garsėja savo nuostabiais patiekalais, pavyzdžiui, karštomis sriubomis, pikantiškomis padangomis ir dar daugeliu kitų atributų. Vietinis maistas yra įvairus, veiksmingas taip pat ir pikantiškas, o vietiniai žmonės yra žinomi savo draugiškumu bei diypanais.

Bendru žodžiu, Thailand yra šalis, turinti viską, ko reikia nepamirštamam atostogų patyrimui. Ten galite susipažinti su nauja kultūra, mėgautis nuostabiais paplūdimiais, užsiimti nuotykių turizmu ir pabūti su vietiniais žmonėmis, kurių tikrai netrūksta!

Maistas Tailandas

Thailandas yra viena iš populiariausių Azijos keliaujančiųjų vietų ir su priežastimi. Ši šalis labai turtinga kultūriniu, istoriniu ir natūraliu paveldu, o patikimas ir nuolat besivystantis turizmo sektorius padaro ją idealią vieta atsipalaiduoti, pamatyti nuostabių vietų ir paragauti vietinių delikatesų.

Garsus tailandiečių maistas, kuriame derinami saldūs, rūgštūs, sūrūs, aštrūs ir kartūs skoniai, yra vienas iš pagrindinių priežasčių, kodėl turistai čia dažnai grįžta. Pad thai, tom yum sriuba, som tam ir laab - tai tik maža dalis daugybės vietinių patiekalų, kurie turėtų būti paragauti keliaujant po Thailandą. Be to, šioje šalyje taip pat galite išmėginti nuostabius vaisius, kaip mangas, durianus ir rambutanus arba pasimėgauti gurmaniškais saldumynais, tokiais kaip mango kleponės arba kokosų ledai.

Tačiau, keliaudami po Thailandą, neverta apsiriboti tik skaniu maistu. Ši šalis pasižymi nuostabiu gamtos grožiu - nuo kristalinių vandenynų iki saulėsenos visiems skoniui saldžių smėlio paplūdimių. Dažnai žmonės čia lankosi dėl šių paplūdimių, tačiau verta atkreipti dėmesį ir į kitas nuostabias vietas, tokiu kaip Chang Mai miestas su jo įspūdinga istorija ir kultūra, Bangkoko sostinė su didžiuliais turgais ir neįprastais gatvės maisto subraižymais, arba krantai su nuostabia ir nepakartojama submarino pasauliu.

Baigiant galime tik pasakyti, kad Thailandas yra viena iš tų vietų, kurią reikia pamatyti bent kartą gyvenime. Čia randasi viskas - nuostabūs maisto produktai, keistokai buta, miestai ir maži kaimai, paslaptingos dykumų vietovės ir prieplaukos, kurios tiesiog stygina dvasią. Tai tik kelios iš daugybės priežasčių, kodėl keliautojai grįžta į Thailandą.

Nuostabios lankytinos vietos Tailandas

Thailand yra nuostabi šalis, kurioje yra labai daug įvairių vietų pamatymui. Pirmiausia, verta aplankyti Bangkoką - didžiausią miestą, kuris turi ne tik didelę istoriją, bet ir daug modernių pastatų. Ten verta aplankyti Rytų Muziejų, Karališkąjį Rūmus, Wat Phra Kaew (Šventojo Arkangelo šventyklą) ir Wat Arun (Auksinės Spindulio šventyklą).

Kitas įsimintinas dalykas yra tigrų kompleksas yra Chiang Mai rajone. Ši vieta yra puikus pasirinkimas turint istoriją, gamtą ir asmeninius indų gaminius ieškančiam turistui. Taip pat verta išbandyti klasikinį Thailando masažą ir tradicinius žiurkių geriamuosius vynus, kuriuos galima rasti rinkose.

Kitas vertas pamatymo objektas yra Phuketo salos turistų slėnis. Ši vieta yra tikrai spalvinga ir, žinoma, yra viena iš populiariausių turistų vietų. Čia galite mėgautis atostogomis ir plaukti jūroje.

Be to, kitas puikus pasirinkimas yra Railay paplūdimiai Krabi rajone. Tai yra puiki vieta, kurią galite aplankyti, jei ieškote nuostabių paplūdimių, apleistų vandens takų ir grotų. Taip pat verta apsilankyti Chiang Rai rajone, kad pamatyti Trijų Religijų Kalną, piliakalnius, Šventoji šventyklą ir t. t.

Thailand yra skirtinga ir turtinga šalis, turinti daug vertingų vietų, todėl turistams, siekiantiems daug ko pamatyti ir patirti, verta aplankyti šią šalį.

Geriausias laikas keliauti

Thailand yra nuostabus šalis, kurią verta aplankyti bet kokiu metų laiku. Tačiau, norint maksimaliai išnaudoti visas galimybes, geriausias laikas keliautojams apsilankyti Thailand būtų sausio-vasario mėnesiai. Šiuo metu orai yra sausi ir šilčiausi dėl rytų musoninių vėjų, kai temperatūros svyruoja nuo 30-35 laipsnių. Be to, šiuo metu yra labai mažai kritulių, tuo pačiu leidžianti keliautojams mėgautis turtingomis pliažų vakarėlių kultūromis ir įvairiais kitais turizmo objektais. Taip pat verta atsižvelgti, kad šie mėnesiai yra prieš didžiausius vietos festivalius- karnavalus- taigi, gerai galima taip pat sudalyvauti jame. Leiskite nusileisti populiariam karnavalui, padainuoti karaoke, stebėti gyvų vabzdžių kovas ir tiesiog mėgautis šalies vietais. Taigi, jei planuojate apsilankyti Thailand, sausis-vasaris yra puikus laikas padaryti tai.

Loading...
logo-up icon