Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Šveicarija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Šveicarija

Switzerland yra viena iš populiariausių turistinių vietų pasaulyje, kuri garsėja savo įspūdinga gamta, kalnais, ežerais ir kultūrinio turizmo objektais. Šalis pasižymi gausiais slidinėjimo ir kitų šimtų kitų išorės pramogų pasirinkimais. Rekomenduojama aplankyti tokius miestus kaip Curychas, Bernas, Ženeva ir Luganas, kurie yra gerai žinomi dėl savo architektūros, gastronomijos, kultūros paveldo ir įvairių renginių.

Turistai taip pat mėgaujasi gamta, keliaudami per Alpines kalnus, gamtos rezervatus ir gamtos parkus, kurie vadinasi "Alpytėje". Pamatyti rekomenduojama Piramontino geležinkelio tiltą, naršyti pažintinius ir žvalgybinius takus, laukinių žvėrių stebėjimą ir keliauti slidinėti į garsųjį Zermatto kalną.

Be to, Switzerland yra žinoma dėl savo pramonės muziejų ir gamyklos faktorijų, kuriuos turistai taip pat gali aplankyti. Ypač rekomenduojamas lankymasis "Arendo" fabriko ir muzejuje, kuriame galima sužinoti apie šios šalies pramonę, taip pat pamatyti gamybos procesą.

Visai neseniai, su paskutiniais savo pranešimais, šalis įrodė, kad ji yra pasiruošusi priimti elito klasės turistus, kurie gali pasinaudoti paslaugomis "SPG Platinum", skirtomis padaryti kainybei neužsipuolus. Na, galų gale, kiekvienas, kuris paprašys, gali rasti savo atostogų budžetui tinkamą vietą.

Maistas Šveicarija

Switzerland yra šalis, kuri garsėja savo alpių kalnais, stambiais ežerais ir vaisingais kalvotais laukais. Čia yra daug to, ko verta paragauti keliautojams.

Visų pirma, šioje šalyje reikia paragauti čokolado. Iš tikrųjų, tai yra viena iš geriausių vietų pasaulyje, kuriose galima rasti puikiausios kokybės šokoladą. Šveicarų šokoladą geriausi gamintojai gaminą iš patikimų ingredientų, naudodami itin rafinuotus receptus.

Kita vertinga patirtis yra tradicinė šveicariška raclette vakarienė. Tai yra maistas, kuris gaminamas iš keleto skirtingų sūrų, šiltų bulvių, marinuotų daržovių ir itin skanių vištienos bei jautienos gabalėlių.

Be to, jei keliautojas ieško unikalių skonių, turėtų išbandyti šveicarų fondu. Tai virtuvės patiekalas, kurio pagrindą sudaro keli skirtingi rūgštiniai sūriai, kuriuos palaiko silpna garuojanti pluta.

Galų gale, negalima pamiršti šioje šalyje gamintam garuojančiam šokolado fondino. Tai patiekalas, kuris yra sublimemam tikrintas net ir labai maryčiausiems desertų gurmanams, nes jo uniklaus skonio niekur nebegalima pakartoti.

Šveicarijoje yra daug to, ko verta paragauti. Namų gamybos sūrių rinkinys, druskos žuvis ir garuojantis šokolado fondinas yra tik kelios iš išradingų ir skanių patiekalų, kurie patiko tiek vietiniams, tiek pasaulio lankytojams.

Nuostabios lankytinos vietos Šveicarija

Switzerland yra viena iš Europos labiausiai turizmo industrijai orientuotų šalių, ir su priežastimi. Ši šalis yra nuostabi savo kalnų peizažais, kalvų pėsčiųjų takais, sveikatingumo kurortais ir turtinga kultūrine paveldu.

Viena iš svarbiausių vietų, kurią verta pamatyti, yra Šveicarijos Alpių kalnai. Tai yra nuostabus pasaulis, kuriame galite mėgautis spektakuliais kalnų viršūnėmis, ežerais, ledo takais ir nepakartojama gamta.

Be to, verta apsilankyti St. Moritz, kuris garsėja kaip prabangus atostogų kurortas su ekskliuzyviniais apgyvendinimo pasirinkimais, slidinėjimo kurortais, balneliais ir kurortinėmis veiklomis žiemos sezonui. Tačiau St. Moritz dar žinomas dėl savo tėvų karališkųjų tradicijų, kurios sukelia įdomų kultūrinį akcentą.

Kitas vertas apsilankymo miestas yra Ženeva, kurioje yra Ženevos ežeras, kuris supa miestą ir suteikia jam gana užburiančią panoramą. Ženeva taip pat garsėja savo kultūrine ir politine svarba, kadangi čia yra Europos Jungtinių Tautų biuras ir daugiau tarptautinių organizacijų būstinės.

Galbūt viena iš efektingiausių vietų, kur verta apsilankyti, yra Jungfrau, kalnas, esantis tarp Valais ir Berno kantonų, kurio 4158 metrai aukščio yra puikus pažintinis taškas.

Tai tik kelios iš daugelio vietų, kuriomis gali mėgautis keliautojai atostogaudami Šveicarijoje. Nesvarbu, kur lankotės, bus įspūdinga ir įdomu, ir aprašant Šveicariją nebus įmanoma aprašyti visų vietų ir galimybių, kurių trokšins išbandyti keliautojai, galinčio pamatyti taip daug įvairių dramiškų vaizdų.

Geriausias laikas keliauti

Switzerland yra vaizdinga šalis, kurią verta aplankyti bet kuriuo metų laiku. Tačiau geriausias laikas keliautojams ten apsilankyti - vasara ir ruduo. Vasaros mėnesiais šalis tampa malonia ir šilta, todėl keliautojai gali mėgautis ramiai ramybė kelionėmis, egzotiška gamta ir nuostabiais kalnais. Ruduo tinka keliautojams, kurie mėgsta gryną orą ir nuostabius kraštovaizdžius. Šio metų laikotarpio metu keliautojai gali mėgautis rudeniniu lapų puokšte, nuostabiais kalnų vaizdais ir žavingais miestais. Be abejo, atvykus į šalį bet kuriuo metų laiku, keliautojai patirs neabejotiną grožį ir pasididžiavimą lugaru, tačiau vasaros ir rudens laikais tai bus tikrai nepraleidžiama kelionė!

Loading...
logo-up icon