Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Nepalas.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Nepalas

Nepalas yra tikrai unikali turistinė vieta, pritraukianti tūkstančius lankytojų iš viso pasaulio. Ši šalis garsėja savo gamtine grožybe, kalnų viršūnių, kuriais galima kopti, drąsiomis jungtinėmis kelionėmis, istoriniais paminklais ir kultūros paminklais, taip pat maltinių vietų daugybe. Nepale yra viena iš gerai žinomų vietų, kur galima matyti aukštakalnius, įskaitant žymias kalnas, tokias kaip Everestas, Annapurna, Langtang ir kt. Nepaliai taip pat yra žinomi dėl savo gausios gamtos, oy atokiose vietose galima pamatyti retų rūšių gyvūnus ir paukščius. Nepaliai yra nepaprasta kultūra, kurią lengva pažinti, aplankant tokius istorinius paminklus kaip Pashupatinath, Boudhanath tempus, Durbar kvartalai, Kathmandu ir t.t.

Be to, Nepalyje daug turistų patraukiančių renginių ir festivalių, tokie kaip Holi, Dashain, Tihar, Bisket Jatra, it kiti. Nepaliai yra aprūpinti geros infrastruktūros, turizmo agentūrų ir paslaugų, reikalingų kiekvieno lankytojo patogumui. Nepaliai taip pat yra labai sveikinamoje šalyje, kurioje vietiniai gyventojai yra ypač draugiški ir šilumos pilni.

Rekomenduotume aplankyti Nepalią, kai norite labiausiai pamatyti gamtos grožį, susipažinti su unikalia kultūra ir atsipalaiduoti. Nepaliai yra viena iš tų salių, kurią norite sugrįžti po pirmojo vizito.

Maistas Nepalas

Nepalas yra kelionės klostymosi vieta, kuri teikia daugybę fantastiškų patirčių savo lankytojams. Ši šalis yra puikus vietinis kultūros tyrinėjimo ir gamtos grožio mėgėjams, siūlydama daugybę skirtingų galimybių. Štai keletas patarimų, ko verta paragauti kelionės metu Nepal:

Pirmiausia, verta paragauti nepaliečiamų kultūros perlų – apsilankyti Tibeto budizmo vienuolynuose, kur būsite sutiktas šiltu ir dvasiškai atsinaujinančiu priėmimu. Be to, patariama aplankyti Nepalo tradicinio gyvenimo muziejų, kur galite susipažinti su šalies istorija ir kultūra.

Antroje vietoje, Nepalas gali užburti savo gamtos grožiu. Everestas, Annapurna, Dhaulagiri kalnai, taip pat Chitwan nacionalinis parkas – tai tik kelios populiariausios gamtos kroviniai, kuriuos turistai gali aplankyti. Kelyje galite sutikti ryklius, tigrus, dramblius, be to, galite patirti be galo džiuginantį ir kvapą gniaužiantį skrydį nedidelėmis lėktuvėlėmis ar paraglidavimu.

Be to, svarbu atremti bado kvapą kelyje ir paragauti vietinės virtuvės gėrybių. Nepalo virtuvė siūlo daugybę skirtingų patiekalų, taigi galite rinktis tradicines dal-bhat vakarienes, lepinjų arba kukurių. Nepalo arbata yra naujas reiškinys, kuris susijęs su tuo, kad jis yra pradėtas gaminti iš gyventojų produktyvumo saugojimo pagal parapijos gamtosaugos planą, bei turime pripažinti, kad tai yra labai rekomenduojamas produktas, kurio turėtumėte kiekvienam piknikui.

Galų gale, Nepalo žmonės yra nuostabūs pagyrimai, Jie yra atviri, šilti, malonūs ir mielai pasidalija savo patirtimi su lankytojais. Lankytojų nuostabumui yra skirti šie patarimai: nuotolinės vietovės pajusite visiškai naują pasaulio charakterį, nes produktų pasirinkimas gali būti gana ribotas, bet vietos riboti padeda vietimo valeto misijai – gyventojų aktyvizavimo priemonės – pasiekti savo tikslus, kuriuos jie skelbia.

Tad, Nepalo paieškos išpažinimas turi daugybę pamatinių vietų, kurias verta aplankyti, kad galėtumėte patirti visą šios šalies grožį. Tai nepaprasta kelionė, apie kurią nepamiršite per savo visą gyvenimą.

Nuostabios lankytinos vietos Nepalas

Nepal yra tikrai magiška vieta, turinti daug pamatymų ir patirčių, kurios verta patirti keliautojams. Nepalyginami Nepalo kalnai yra vieni iš pagrindinių turistų magnetų - verta patirti trekkinimą Himalajuose. And andesine skrendantys šikšnosparniai taip pat yra populiari atrakcija. Nepalo kultūra taip pat yra nuostabi, todėl verta aplankyti Kāthmandu, kad pamatytumėte garbingus Budos ir Hindu dievus, paplaukiojote viename plačiausių prekybos centrų - Thamel.

Taip pat siūlome aplankyti patalpintą nacionalinį parką Chitwan, kuriame galite matyti rimtą Nepalo gyvūnyną, tokį kaip žirafos, tigrus, draugas ir paukščius. Nepalska tikrai netrūksta maisto virtuvės skonio. Nepalo virtuvė yra labai skani ir įvairi, o dauguma patiekalų yra paruošiami su ryžiais, mielu ir daržovėmis. Nepalo alus jums taip pat įsimins, tai yra sukulentinis brendis, kuris gali būti girtas šalto ar užšildytas. Jūsų kelionė Nepal bus ne tik nuotykis, bet ir nepakartojama patirtis, kurią verta patirti, nepamirštant susipažinti su vietiniais žmonėmis ir jų kultūra.

Geriausias laikas keliauti

Vienas iš geriausių laikų keliautojams apsilankyti Nepal yra rudenį, tiksiau spalio ir lapkričio mėnesiais. Šiuo metų laiku Nepale vyrauja šilumos, todėl kelionę į šalies kalnus bei slėnius galima planuoti beveik be jokių kliūčių. Taip pat spalio mėnesio pabaiga ir lapkričio pradžia yra metas, kai vyksta daugelis šalies religinių švenčių, todėl galima pamatyti ne tik nuostabius kraštovaizdžius, bet ir susipažinti su tradicijomis bei kultūra. Be to, šiuo metų laiku siekiantiems pasiekti aukščiausius Nepalo kalnus, pvz., Everestą, žemiausi temperatūros reikalingos greitam pritaikymui ir didesnei sėkmei. Taigi, spalio ir lapkričio mėnesiais galima mėgautis nepakartojamu Nepalo grožiu ir patirtimi.

Loading...
logo-up icon