Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Mauritanija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Mauritanija

Mauritanija yra įdomi bei atokiuose kraštuose esanti turistinė vieta, kasmet pritraukianti vis daugiau ir daugiau kelionių mėgėjų. Šalis ypatinga savo geografija – joje galima pamatyti didžiulius dykumų plotus bei kiekvienoje vietovėje skirtingai atrodančias klajoklių turgavietes. Be to, Mauritanija taip pat garsėja savo puikiomis paplūdimių vietomis ir eksotiškomis vietovėmis, tokiomis kaip Ouadane ar teritorijos viduryje esanti Chinguetti.

Turistams, domintiems Mauritanijos kultūra, labai patiko žygių takais, vedančiais į senovės laikus. Šalies sostinės sostinė – Nouakchott – yra iš esmės modernus miestas, tačiau čia vis dar galima pamatyti tradicinius maurų namus. Beje, vietinės virtuvės medžiagos nė kiek nenuvils, nes joje valgykla yra sena, išbandyta ir prieinama. Tiek turistams, tiek gyventojams pateikiami vizitą verti rančių, iškrėstų apylinkėse.

Mauritanija taip pat turi puikias laukinio gyvūnijos rezervacijas, kuriose galima pamatyti retus paukščius bei migruojančius žinduolius. Didžiąją dalį territorijos užima dykumos, tačiau pirmiausia iš karto pastebimas plati upė – Senegalas. Pripažįstama, kad čia yra nuostabiausia žvejybos žvejybos vieta dėl savo švara.

Kaip matome, Mauritanija yra labai įdomi ir turtinga kultūrinė bei gamtos vietovė, verta lankyti ir išsamiai ja susipažinti.

Maistas Mauritanija

Jei keliautojai ieško tikrai autentiškos ir unikalios kelionės patirties, tai Mauritania yra viena iš tų šalių, kurias tikrai verta aplankyti. Tai yra viena iš Afrikos paslapčių, kuri dar neatkirta masinio turizmo. Šioje šalyje lankytojai gali pasinerti į maurų kultūrą ir tradicijas, atrasti neišnaudotus dykumų takus ir pamatyti įspūdingų dvarų bei pilių architektūros kūrinius, kurie rodo, kaip maurai gyvena nuo senų laikų.

Viena iš pagrindinių atrakcijų, kurią reikia paragauti Mauritanyje, yra mėsaini maistas. Tai tradicinis maurų patiekalas, kuriame jautiena kruopščiai apdorojama, o paskui virta aliejuje su prieskoniais. Šis patiekalas yra toks prieskoninis, kad užkandant jį reikia turėti gausų vandens atsargą.

Mauritanyje taip pat verta paragauti maisto, kurio ingredientai yra pagaminti iš vietinių produktų. Šiuo požiūriu vienas iš geriausių patiekalų yra rafisa. Tai yra sudėtingas rauginto grūdo ir baltymo patiekalas, kuris yra virinamas vandeniu, kad taptų mėgstamu vietinių gyventojų patiekalu.

Nereikia pamiršti ir vietinių spalvingų arbatų, kurios taip pat yra labai ypatingos. Šių teptukų derinys yra unikalus ir neprilygstamas. Jo ingredientuose yra raudonųjų vynuogių, lukšto ir daugybės kitų prieskonių.

Gražūs vaizdai, klimatas bei maisto ir gėrimų gausa padaro Mauritanią unikalia ir neprilygstama kelionės vieta, kuri pasiliks keliautojų atmintyje ilgam laikui.

Nuostabios lankytinos vietos Mauritanija

Keliautojui Mauritania verta pamatyti įspūdingą Adrar regioną, kuriame galima užmigdyti smalsumą ant didžiausio dykumos paplūdimio pasaulyje iš kurių kelionė apimtų būtinai keliones į keletą Senegalio miestų. Taip pat verta aplankyti Mauritanijos sostinę Nouakchott ir pamatyti šalies kultūros paveldą Nacionaliniame muziejuje. Valgantis verta išmėginti įvairias vietines kulinarijos skanėstas, tokias kaip ryžių PYRRHA, kukuričių kuskus ir Barg -. Mauritanai yra žinomi dėl savo gausios ir skanios maisto kultūros. Be to, privalu aplankyti Banc d'Arguin nacionalinį parką, kuriame galima pamatyti įvarius paukščius, tokiais kaip trumpos sparnų dydžio karalienės, kuri yra vienos iš didžiausių paukščių migracijos Agors regione, prieš pat spalio mėnesį. Galiausiai, keliautojas turėtų aplankyti vandenyną ir pamatyti Mauritanijos pakrantę, kuri yra tiesiog graži, ypač santykiui su didžiuliu raudonuoju smėlio kalvos kontrastu.

Geriausias laikas keliauti

Mauritanija yra šalis, kurioje yra daug pramogų keliautojams, tačiau svarbu pasirinkti tinkamą laiką kelionei. Geriausias laikas apsilankyti Mauritanyje yra tarp lapkričio ir kovo. Šioje šalyje yra dykuma ir dėl to vasaros mėnesiais yra labai karšta. Taigi, jei norite patirti visas kultūros patirtis ir mėgautis turistinėmis vietomis, turėtumėte apsilankyti šioje šalyje prieš karštą sezoną, kadangi tarp lapkričio ir kovo klimatas yra daug malonesnis kelionių mėgėjams. Be to, šio laikotarpio metu galite patirti ir vietinės kultūros šventes ir išbandyti skanias vakarietiškas valgiaračių. Taigi, nepamirškite apsilankyti Mauritanyje laikotarpiu nuo lapkričio iki kovo, kad patirtumėte visas jo įvairias pramogas.

Loading...
logo-up icon