Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Malta.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Malta

Malta yra sala, esanti Viduržemio jūros šiaurės rytuose, turinti savo unikalų charakterį ir kultūrą. Ji yra itin populiari turistų tarpusavyje dėl savo ilgos istorijos, kurios leidžia apsilankyti daugybėje kultūrinių vietų, religijos, pirties ir kt. Kai kuriuos iš jų galite rasti netgi palyginti mažuose miesteliuose.

Taip pat, del svajonės atostogų su smaiku ir saule, Malta yra nuostabi vietą. Jos skaidrumas ir turkio spalva yra akivaizdus kai kuriose vietose, o burbuliukai, kurie yra laikomi Viduržemio jūros apsaugos zonos dalimi, yra itin patrauklūs ir rekomenduojami turistams. Taip pat yra galimybė dalyvauti vandens sporto veiklose, nuo buriavimo iki plaukiojimo ir sfinkso žaidimų.

Malta taip pat yra garsėjanti savo maistu, ypač žuvimi. Ji yra žinoma dėl savo tinkamos arbatos ir kava, ir keliautojai gali mėgautis lėkštais ir salotomis. Taip pat yra daugybė restoranų ir bare, kurie siūlo įvairių vietinių patiekalų.

Pavasarį ir vasarą yra daugybė kultūrinių ir muzikinių renginių, kurie vyksta visoje saloje. Restoranuose ir lauko terasose yra gyvos muzikos, ir yra įvairių muzikinių festivalių ir įvykių, kad idealus parašas nuotykių meiluotojams.

Galų gale, Malta yra graži ir itin turistams draugiška vieta, ir yra daugybė viešbučių ir poilsio vietų pasirinkimų skirtingiems biudžetams ir skonių. Tai reiškia, kad kelionių planavimas į Maltą yra puikus pasirinkimas, nes čia galite atrasti ką nors visiems.

Maistas Malta

Malta yra ne tik saulėtos jūros, švelnaus klimato ir dailių vaizdų, bet ir skanių bei unikalių patiekalų tautinėje virtuvėje. Keliautojams, kurie nori prasmaknuti viduriuką su šviežiai pagaminta ir vietine produkcija garsėjančia minkšta duona 'ħobża', geriausia pradėti nuo Maltoje kiekvienam įprasto patiekalo – 'pastizzi'.

Pastizzi – tai nedidelis, trečio dydžio pusmėnulio formos patiekalas, pagamintas iš skysto sluoksniuoto tešlos, įdarytos ricotta sūrio (arba, retais atvejais, kvietingumo) kreminio ir pikanto krapų, morkų, žalumynų, rūkytos kiaulienos arba žemėsverčių – viskas priklauso nuo patiekalo recepto ir jūsų skonio skonio. Pastizzi gaivina ir soti, kad ir kokia būtų oro temperatūra, ir nepagaila laukiant ilgą valandą istorinių objektų apžiūrėjimo. Jie tiekiami visose gatvės kavinių ir kepyklų, todėl išmėginti šį patiekalą bus ne tik lengva, bet ir prieinama kelis kartus per dieną.

Kitas patiekalas, kurį verta paragauti yra 'fenkata', paprastai verta vadinti vienu iš populiariausių tradicinių patiekalų. Tai yra ištirpinto sūrio ir keptų jautienos gabaliukų saldžio pipirų padaže kepsnys, kurio skonis ypač gerai tingioje dienos pusėje kartu su stikline 'Kinnie', gazuota geriamuoju produktu iš augalų, įskaitant mirtinas sulčių 'irżiepen' sostinė.

Baigdami maisto kelionę Maltoje nepamirškite skaniausių saldainių – tokių kaip 'qagħaq tal-għasel', medaus ir sėmenų kukurių, arba 'kannoli', kitaip tariant, sluoksniuoto pyrago su švelniu kremu kepimo sūrio ir šokolado gabalais – atrasti Maltoje. Augančios mediteraninės žemės daro savo darbą, kai kurie produktai šioje saloje randa idealią aplinką. Įsitikinkite patys ir papasakokite apie savo atradimus!

Nuostabios lankytinos vietos Malta

Malta yra žinoma kaip saulėta sala su turtinga istorija ir kultūros palikimu. Čia yra daugybė vietų, kurias verta pamatyti keliautojui.

Pirma, tai yra Valetta - sostinė, kurioje galite apsilankyti Grand Harbour, Co-Cathedral of St. John, Upper Barrakka Gardens ir Lascaris War Rooms.

Antra, įspūdingas yra Ġgantija Temple kompleksas, kuriame galite pamatyti senovinius maltais architektūros paminklus.

Trečia, jums tikrai reikia apsilankyti Dingli Cliffs, kad pasigrožėtumėte apžvalgos pusiaujo vaizdu ir tada aplankyti Blue Lagoon su krystalinio vandens paplūdimiu, kuris pasižymi ryškia spalva.

Kita verta nepamiršti sostinės Valletos turgaus ir paplūdimių, pvz. Golden Bay ir Mellieha Bay.

Į Malta taip pat galite aplankyti įspūdingą taip pat Stone Age įspūdingą Hal Saflieni Hypogeum, kuriame galite pamatyti didžiulį pasaulyje akmenų rūmų kompleksą.

Taigi, jei keliausite į Maltą, nebūtinai apsilankykite šiais lankytinais objektais, tačiau turėsite puikų poilsį ir įspūdingas atostogas, kurių niekada nepamiršite!

Geriausias laikas keliauti

Malta yra puiki kelionių vieta, turinti daugybę patrauklių ir ypatingų vietovių. Tačiau norint pasirinkti tinkamiausią laiką keliauti į šią salą, verta atsižvelgti į kelias svarbias aplinkybes.

Pirma, jeigu mėgstate karštą ir saulėtą orą, geriausias laikas apsilankyti Maltoje būtų rugpjūtis ir rugsėjis. Šiuo metų laiku oro temperatūra siekia beveik 30 laipsnių ir tik mažai krinta naktinio poilsio metu.

Antra, reikėtų atsižvelgti į tai, kad vasaros mėnesiai jau labai turistiniai ir antplūdžiai yra gausūs bei brangu apsistoti. Todėl jeigu mėgstate ramybę ir taiką, rinkitės atostogas rudens mėnesiais, kai saloje yra mažiau turistų ir viešbučiai siūlo nuolaidas.

Taigi, pagrindiniai faktoriai, turintys įtakos geriausiam laikui keliauti į Maltą, yra oras ir turistų minios. Tinkamai apgalvota kelionė šia salyne garantuoja nepakartojamų jausmų ir nepamirštamus įspūdžius.

Loading...
logo-up icon