Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Gvinėja.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Gvinėja

Guinea yra puiki turistinė vieta, pritraukianti daug lankytojų iš viso pasaulio. Ši šalis garsėja savo džiunglėmis, kalnais, upėmis ir kitais gamtos grožybėmis.

Viena iš labiausiai lankomų vietų yra Nacionalinis Girų Parkas, kur galima matyti daugybę gyvūnų rūšių, tokių kaip žirafos, dramblys, leopardai ir kiti. Taip pat galite pamatyti spalvingus paukščius ir daugybę įvairių drugių, kurios gyvena šiose džiunglėse.

Guinea taip pat garsėja savo kulinariniais patiekalais, kurie atspindi šalies kultūrą ir tradicijas. Vietiniuose restoranuose galite ragauti tokias patiekalas, kaip Garbanzos su Ropa Vieja, Tonu ir Ikan Bakar. Be to, Guinea taip pat garsėja savo gėrimais, pvz., Svaiginančiu miško vandeniu, kuris pagamintas iš palmių medžių.

Nepamirškite apsilankyti Conakry, Guineos sostinėje, kur yra daugybė daugialypių rekreacinių veiklų. Čia galite apsilankyti muziejuose, pamatyti vietinius turgus, lankytis kavinėse, kurias atrasite po kiekvienu gatvės kampe, o bugnininko kultūra gali būti netgi paryškinta gatvėje.

Galite praleisti savo laiką pliažuose, žvejoti, maudytis ar vandens sportais, tokius kaip buriavimas ar bangavimas, ir turėti atostogas, kurias niekada nepamiršite.

Guinea yra tikrai nepaprasta vieta, kuri pasilieka turistams nuostabia patirtimi ir diskovegalija.

Maistas Gvinėja

Guinea yra viena iš tų nepažįstamų vietų, kurią reikia patirti, kad galėtumėte suprasti jos turizmo potencialą. Šalis yra prabanga didelio turtumo ir turistinių objektų atžvilgiu. Čia rasite platias smėlio paplūdimius, paslaptingas džiungles, istorijos kupinas vietas ir tradicinius gamtos vaizdus, kurie be abejo sužavės jūsų dėmesį.

Jei esate didžiųjų miestų mylėtojas, o tai puikiai tinka Conakry – jis yra šalies sostinė ir didžiausias miestas. Čia rasite daugybę restoranų, kavinių ir rinkų su maisto produktų prekėmis. Taip pat verta aplankyti šalies kultūros ir meno muziejus, kuriuose galite sužinoti daugiau apie vietos gyventojų tradicijas.

Jei jums patinka gamta, turite aplankyti Badiarą, kurio nacionalinis parkas yra žinomas dėl savo žvėrynos ir gamtos vaizdų. Taip pat rekomenduojama apsilankyti Soumbalinėje kalno kasyboje, kur rasite įspūdingas pievas ir netgi galėsite susipažinti su vietine kasybos veikla.

Kitas vietos objektas, kurį turėtumėte pamatyti, yra Salido pamario rezervatas, turintis didžiules ežeras bei upes, kurios itin tinkamos keliaujant kanu, plaukiant valtimis ar irklais. Jeigu ieškote ekstremalių jausmų – rekomenduojame aplankyti Boffa regioną ir jo netgi pavojingas seriškas bangas.

Galite išsinuomoti butą arba kabinas, jeigu reikia pačiupinėti gyvenimo Guinea. Bet kokiu atveju, būkite tikri, kad pakilsite virš bet kokių iššūkių, kuriuos Guinea gali išmestuoti jums. Tai bus tikrai neįprasta kelionė, todėl sumanumas ir pasiruošimas bus raktai į jūsų sėkmingą keliavimo patirtį.

Nuostabios lankytinos vietos Gvinėja

Keliautojams, besidomintiems egzotiškais ir mažai žinomais regionais, Guinea pasiūlo daugybę nepakartojamų patirčių. Šis vakarų Afrikos kraštas garsėja savo gamta, kultūra ir istorija, tad čia tikrai nesuksit nuobodžiai.

Vieta, kurią verta aplankyti - Le Nimba, aukščiausias Guineos kalnas. Nors iki viršūnės pakilti nėra lengva, visiškai tikrai verta, kadangi paisant to, kad jis yra perpus mažesnis už Popokatapetlą (Meksika), jis savaime teikia Apeninų malonus jausmas. Ten randami ne tik įsimintiniausi vaizdai vakarų Afrikoje, bet ir sunkiai surandami liokrizai, kuriuos yra tiek gausiai, kad įdomu vien juos stebėti.

Jei jums patinka kultūra ir istorija, turėtumėte pasakyti "taip" vizitui į Fouta Djallon masyvą - tai yra puikus variantas keliautojams, besidominčiams muzika, tradicijomis ir amatininkyste. Šio krašto kultūra praėjo daugelio dvidešimtmečių, o daugelis tradicinės muzikos instrumentų, tokių kaip balafonas, kora ir ndinga, vis dar naudojami kasdieniame gyvenime. Be to, čia galite sutikti senus meistrus, kurie puoselėja senovinį amatininkystės meną.

Didysis Conakry, kuris yra sostinė, yra turistų dalis. Tai yra daugelio sklypų, restoranų, gatvės maisto ir žaidimų miestas, kuris yra žinomas savo fauna ir flora. Kadangi Conakry yra garsus savo geležinkelio linija, puikiai tinka keliautojams, kurie nori išvysti ne tik civilizaciją, bet ir guineos gamtą.

Tiesa, o jei labai norite išvykti iš civilizacijos, turėtumėte pasirinkti Trio etnaikų kaimus. Tai yra aukščiausi kaimai Guineos kalnuose, kuriuose gyvena vietiniai tautiečiai. Be to, čia rasite uolų gražumus, jūrų erdves ir senovinius butus, kurie pasilieka iš praeities.

Galų gale, Guinea yra viena iš kelionių tikrai toli ir neprilygstamų vietų vakarų Afrikoje. Tai galinga, įspūdinga ir nepakartojama šalis, kurioje daugiau nei bet kada anksčiau reikia susipažinti su savo gamta, kultūra ir unikalia istorija.

Geriausias laikas keliauti

Guinea yra viena iš Vakarų Afrikos valstybių, kuri yra prie Atlanto vandenyno krantų. Jei planuojate keliauti į šią šalį, geriausiai apsilankyti ten geriausiai pasirinkti saulėtą laikotarpį, kuris trunka nuo sausio mėnesio iki balandžio mėnesio. Šioje šalyje yra subtropinis klimatas, taigi oro sąlygos yra šilumos, bet ne per karšta. Rugpjūčio mėnuo taip pat gali būti puikus laikas keliauti, kadangi šis mėnuo yra sausas laikotarpis, kai kritulių kiekis yra minimalus. Tačiau geriausiai vengti kelionių į šią šalį nuo spalio mėnesio iki lapkričio, kadangi tai yra lietingiausias laikotarpis. Be to, šis laikotarpis yra prestižinio vieno iš svarbiausių šalies kultūrinių renginių - Didžiojo šventės mėnuo. Todėl jei norite suprasti ir pamatyti turtingą šalies kultūrą, geriau planuoti keliauti kitais, saulėtais laikotarpiais.

Loading...
logo-up icon