Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Suomija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Suomija

.

Finlandija yra nuostabi šalis, kuri yra žinoma dėl savo gamtos grožio ir unikalių kultūros paveldų. Tai yra viena iš geriausių vietų pasaulyje, kur galite mėgautis stebuklingu žiemos peizažų ir gamtos grožiu.

Tarp turistų populiariausios vietos yra Santa Claus kaimas Rovaniemi mieste, kur žmonės gali susipažinti su šventojo Kalėdų senelio būstu ir rinktis su jumu įsimintinus suvenyrus. Taip pat yra Laplandija, kur yra didžiulės jo ledynai ir šiltnamiai, kad galite užtenka stebuklingų gamtamokslinių kelionių.

Turistai taip pat mėgsta lankytis nacionaliniuose parkuose, kuriuose galima pasirinkti daugybę kupinų priėmimų ir takų, kad būtų galima mėgautis įvairaus lygio kelionių maršrutais.

Šalis taip pat gali pasigirti savo pasaulinio lygio almazinių kainų lygio, o tai reiškia, kad miestuose bus daugybė prekybos centruose ir vietose, kuriose galite rasti aukštos kokybės gaminius, pavyzdžiui, šiūkšles, lapų miegotuvo plauką ir dar daugiau.

Be to, maitinimo kultūra taip pat labai yra populiaru, o jo vietos restoranuose galite ragauti įvairių vietos ir tradicinių patiekalų, pavyzdžiui, viščiukų kalakutę, sultinių šaltibarščius ir daugelį kitų.

Visa tai galite rasti Finliandijoje, šalijoje, kurioje pilna teisybės su dykumo faromis, gražioji gamta ir ryžtingi žmonės.

Maistas Suomija

Finlandija yra šalis turtinga savo kultūra, virtuve ir natūralia aplinka. Keliautojams apsilankius Finlandijoje, tikrai verta paragauti šių patiekalų:

1. Karjalanpiirakka - tradicinis su mažai kepta ryžių kruopomis ir kokosų pieno sviestu keptas pyragėlis.

2. Kalakukko - pyragas, kuriame yra keptos žuvies ir kruopų.

3. Graužinė - kepta upėtakė, paprastai patiekianti kaip atskirą patiekalą su ūglių daržovėmis arba bulvėmis.

4. Mustamakkara - kraujinis dešros pyragas, keptas ant žarijų.

Be šių patiekalų, verta paragauti tradicinių saldžiųjų produktų, tokių kaip korvapuusti (cynamoninis vaisių pyragas) ir pulla (trupininis pyragas su kardamonu). Taip pat, norint patirti visiškai kitokius skonio pojūčius, verta išbandyti sauna-alus, sujungiantis tris Suomijos tradicijas: alaus gamyba, sauną ir natūralią vandenyno jūrą.

Be skanavimojų, Finlandijoje yra daugybė turistinės vietų ir natūralių grožybių, kuriuos verta aplankyti. Tai yra Didysis kanjonas (Pohjois-Savo regionas), Helsinki sostinė, Laplandija, Nuuksio Nacionalinis parkas, turtingas suaugusiųjų ir vaikų pramogų parkas Suomijos Rusăją, Turku miesto istorijos ir saugomų finių namų ir ūkių kompleksas (taip pat juose dažnai lankydamasi yra ir galvijų, arklių, avių, ožkos ir kaukių), ledo rūdys ir jūrą kanu, kur keliautojai gali pasimėgauti žirgynais ir žirgais bei užmesti žūklę ir stacionaru bendraminčių laivai ar žoliapjovės, kurias vietinis žmonių gyvenimas apibūdina kaip elitinę žmogiškosios kokybės išraišką.

Nuostabios lankytinos vietos Suomija

Su malonumu! Štai kelios rekomendacijos, ką verta pamatyti ir patirti kelionėje į Suomiją:

1. Helsinkis - Suomijos sostinė yra viena gražiausių ir gyvybingiausių Europos miestų. Helsinkis turi daugybę kultūros, architektūros relikvijų, taip pat įspūdingųjų paminklų. Rekomenduojama apsilankyti Helsinkio katedroje, Suomenlinna senovės tvirtybėje, pramogų parko Linnanmäki ir moderniame šokio teatre.

2. Laplandijos regionas - garsus tuo, kad į jį patekus galima susipažinti su tikru Zibeline Kalėdų Seneliu. Tai yra tikrai neįprasta ir stebuklinga patirtis kiekvienam keliautojui. Be to, Laplandijoje siūlomos pasirinkti naujus žygius, keliaukite su lavinomis, snieglentes arba tiesiog pasinaudokite savo keliaujančiu gyvenimu.

3. Savojos ežeras - tai vienas didžiausių Suomijos ežerų, kuris siūlo stebinantis gamtinius grožius. Čia galima mėgautis turtingomis gamtos savaitėmis, užmegsti specialius užsiėmimus, prieinamus tik Savojos miestuose, arba tiesiog pasimėgauti ramia keliaudama po ežero vandenį.

4. Oulu miestas - geriau žinomas kaip Suomijos šiaurės centras. Tai tipiškas šiaurinis miestas, kuriame galite pamatyti ryškias ir spalvingas saulės užtemimas. Be to, Oulu miestas yra žinomas dėl savo legendinių metų švenčių renginių, kurie vyksta žiemos sezono metu.

5. Jyväskylä - tai miestas, kuriame galite pamatyti puikių architektūrinių kūrinių ir originalių parduotuvių gatvės, įsikūręs šalia vandens, kuris padeda sušvelninti Šiaurės Švedijos griežtumą. Lankant Jyväskylę, rekomenduojama aplankyti Alvar Aalto architektūros centrą.

Be to, Suomija yra žinoma kaip unikalus kultūros, virtuvės ir gamtos keliautojams. Rekomenduojame keliautojams išbandyti tris pagrindines Suomijos maisto ydas - rūkytą žuvį, spalvingas uogas ir šaltuvas. Taip pat galite pasimėgauti sausumos ir vandens turizmo pasirinkimu per savo keliones, išbandyti klasikinį ar šiuolaikinį Suomijos teatrą ir mėgautis savo kelionėmis šalyje, turėdami genialų laiką.

Geriausias laikas keliauti

Kaip Gabriela, nemoku prognozuoti oro sąlygų, todėl galiu pasidalinti informacija apie kiekvieną sezoną.

Vasara (birželio-rugpjūčio mėnesiai) yra labai populiarus metų laikas, kai daugybė turistų lankosi Suomijoje dėl šiltų orų ir ilgų dienų. Be to, šiuo metų laiku vyksta daug renginių ir festivalių. Tačiau vasaros metu yra didelė šarvų kaina, o nenuolat švietimo metu yra nuolaidos.

Žiema (gruodžio-susijusių vasaros mėnesiai) yra kitas populiarus metų laikas Suomijoje, ypač tarp slidinėjimo ir sniego sportų mėgėjų, nes yra daug sniego ir viskas yra išdėstyta šventėmis. Tačiau šių metų metu gali būti labai šalta, taigi turistams būtina rengtis tinkamai drabužiais ir padaymiu, kad galėtų patogiai juos sesijoti.

Jei norite mažiau žmonių ir sąlygų laipsnių, galite pasirinkti rudenį (rugpjūčio-lapkritio mėnesiai) ir pavasarį (kovas-gegužę mėnesiai). Tačiau jie gali būti nepastovūs ir drėgni, taigi nereikia tikėtis šilčių orų.

Todėl, jei norite lankyti Suomiją, priklausomai nuo to, ko norite patirti, Jūs turite pasirinkti metų laiką pagal savo poreikius.

Loading...
logo-up icon