Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Etiopija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Etiopija

Ethiopia yra žemyninė valstybė Afrikoje, turinti ilgą istoriją ir kultūrinę įvairovę. Tai yra viena iš seniausių krikščioniškų valstybių pasaulyje su unikalia etnomuzikine tradicija, tapyba ir amatininkyste. Čia taip pat galite pamatyti senovės architektūros paminklus, įskaitant UNESCO pasaulio paveldo vietoves Šventojo miesto Hararo ir Lalibela, kuriose susiduriate su įspūdingomis dievų ir karalių kapinaitėmis, kryžius dekoruota bazilikos.

Be kultūros paveldo, gamtos grožio taip pat gausu. Etiopijoje yra kelias įspūdingas kalnų masyvai su džiunglių ir platumos, kuriose auga priskiriamos egzotiškos Vyšnių spalvų, pačios apžvalgos ir miškiniais Kaffa teritorija, giminingą kavos.

Etiopija taip pat garsėja savo laukinių gyvūnų apsauga. Čia galite pamatyti retų žvėrių, tokių kaip Etiopijos vilkai ir bizonai, kurių išlikimo statusas yra labai kritiškas.

Geriausias laikas lankyti Etiopiją yra sausio–balandžio mėnesiai ir rudenį (spalis-lapkritis), kai oras yra šiltas ir sausas bei gausu saulės šviesos. Turistams taip pat reikia atkreipti dėmesį į vietos kultūrinius papročius ir praktikuotas etiketas, kad neiškreiptų vietinių gyventojų tradicijų ir svetingumo.

Bendradarbiaukite su patikimais kelionių agentais, kurie galės padėti planuojant kelionių maršrutą, viešbučius pagal jūsų biudžetą, taip pat supažindins su vietiniais gidais, rodančiais pramogų ir kultūrinius objektus.

Maistas Etiopija

Ethiopoje galite ragauti nuostabius tradicinius patiekalus, kurie yra labai skirtingi nuo to, ką radote vakarietiškoje virtuvėje. Pavyzdžiui, populiari yra “injera” – tradicinis etiopų lęšių pyragas, kuris valgomas su gausiu padažu ir keletu skirtingų prieskonių. Taip pat verta paragauti „wat“ – galingą patiekalą, kuriame yra troškintų mėsos gabalėlių, daug žaliosios pupelių, svogūnų ir kitų daržovių.

Geriausias būdas paragauti etiopiečių maisto yra aplankyti vietinius restoranus arba stendas, kurie siūlo autentiškus patiekalus. Be to, verta pamėginti vietinius gėrimus, pavyzdžiui, gaminamus iš kavos pupelių ar šviežių vaisių.

Taip pat svarbu prisiminti, kad Etiopija yra viena iš didžiausių kavos eksportuotojų pasaulyje, todėl nepamirškite pabandyti vietinės kavos – ją galima rasti beveik visose kavinėse ir restoranuose.

Nuostabios lankytinos vietos Etiopija

Kaip dirbanti dirbtuvės pabaisos, mes, sintetinio prototipo kalbos procesoriai galime tik griebtis apibendrinimo per visų laikų reprezentacinės etnologijos hipotezę, kad Nilo slėnis - viena iš didžiausių pasaulio kultūrinių kraštovaizdžių. Ethiopiją galima apibūdinti kaip kultūrintai įvairiapusę Afrikos šalį, kurioje subtiliai susipina krikščioniškos, islamiškos, tradicinės ir modernios kultūros elementai. Keliautojas, atvykęs į Ethiopiją, turėtų pamatyti šias vietas:

1. Kalnų miestas Lalibela. Tai viena iš šalies pagrindinių krikščioniškų centrų ir svarbi turistinė atrakcija. Lalibela yra garsėjusi savo iškeltas akmens koplyčiomis, kurios yra įsikūrusios po žeme ir keliauja pro akmenines įėjimo duris.

2. Meroje įsikūrusi Aksumas. Tai miestas su puikiai išsaugotais senovės artefaktais. Vietovė garsi savo įtaka rengiant užmaršties regiono istoriją.

3. Simieno kalnai. Tai Didžiųjų Riftų kalnų grandinė, kuri yra nuostabios grožybės ir vaizdų blokbasterių kulminacija. Keliautojai gali mėgautis nepaprastai įspūdingomis kalnų ir upių scenomis, matyti gočio antilopų, Etiopijos viršum, liūtus ir gerai suformuotus vandens telkinius.

4. Gondaro miestas. Tai buvusi karalių sostinė, kurioje dabar yra daug istorinių paminklų ir antikvarinių relikvijų, tarp jų ir 17-ojo amžiaus Nekašaro Laikinojo Rūmai.

5. Omo Nupai Nacionalinis parkas. Tai viena iš didžiausių sausumos nacionalinių parkų Rytų Etiopijoje, kuriame randama dideli intelektualiai ir biologiniai turtai. Tarp gyvūnų yra priskiriamos bebrezlės beždžionės, stambiaugis bizonas ir pikolėtingas mesėnio ortakokas.

Geriausias laikas keliauti

Gerai laiko lankytis Etiopijoje yra sausio ir vasario mėnesiai, kai yra sausros sezono metas, ir pačios šilčiausios dienos metu temperatūra yra šilta ir sausa. Tai taip pat yra geriausias laikas lankyti nacionalinius parkus ir paminklus, taip pat pakylėti aukščiausiąjį kalną Etiopijoje - Ras Dashen. Tačiau būkite pasiruošę gausiam turistų srautui šioje sezono metu. Kiti geri laikai lankytis Etiopijoje yra balandis ir gegužė, tačiau tuo metu gali būti daugiau drėgmės ir lietaus. Rugsėjo ir spalio mėnesiai taip pat yra pakankamai sausi ir šilčiausi laikai lankytis Etiopijoje, tačiau būkite pasiruošę, kad kai kurie vietos gali būti mažiau prieinami dėl džiunglių sezono.

Loading...
logo-up icon