Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Kongo Respublika.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Kongo Respublika

Democratic Republic of the Congo yra vienas iš daugelio Afrikos šalių, turinčių daug nuostabių gamtos stebuklų ir kultūrinio paveldo. Šalyje galima pamatyti daugybę laukinių gyvūnų, tarp jų ir daug retų ir endeminių rūšių.

Vienu iš populiariausių turistų lankomų objektų šalyje laikomas Virunga nacionalinis parkas, kuriame galima pamatyti šimpanzes, gorilas ir kitus laukinius gyvūnus, gyvenančius atvirame kambaryje. Kitas populiariausias lankytinas objektas yra Okapi gyvūnų rezervatas, kurio teritorija yra apytikriai 14 000 kvadratinių kilometrų ir gyvena trys rūšys okapių.

Be to, sąrašą galima papildyti ir daugybe kitų nuostabių teritorijų, tarp jų ir Salankay ​​rezervatas arba Maiko nacionalinis parkas. Vieta turistams pritraukia ne tik savo gamtos stebuklaiais, bet ir itin turtingomis kultūrinėmis tradicijomis. Be to, šalyje galima rasti labai reikšmingų kultūrinių vietovių, kaip pavyzdžiui, Colonial Legacy Museum (Musee National de la Two) arba Lwiro Primates, kuriame galima iš arti pamatyti šimpanzes ir kitas primatus.

Nors turizmas šalyje dar negali būti laikomas masišku, tačiau turistams, ieškantiems nuotykių ir nenutrūkstančių atradimų, Democratic Republic of the Congo yra puiki vieta kelionėms. Šalis, kurią supa ekstremali gamta, yra viena ryžtingiausių keliautojų kelionės vietų pasirinkimo.

Maistas Kongo Respublika

Democratic Republic of the Congo yra nuostabi šalis, kurią verta aplankyti keliautojams. Ši Afrikos šalis yra žinoma savo įspūdingais nacionaliniais parkais, kuriuose galima pamatyti įvairių gyvūnų rūšių, tokių kaip drambliai, liūtai, gorilos ir daugelis kitų.

Taip pat verta apsilankyti šalies sostinėje Kinšasoje, kur galima mėgautis joje organizuojamomis kultūrinėmis renginiais, tokiais kaip muzikos festivaliai arba tradicinės šokio vakarienės.

Be to, Democratic Republic of the Congo yra žinoma savo idomiais ir įvairialypiais turgais, kuriuose galima rasti maisto produktų, prekių ir vietinių suvenyrų. Tokiuose turguose taip pat galima susipažinti su šalies kultūra ir sužinoti daugiau apie jos gyventojus.

Galų gale, Democratic Republic of the Congo yra žinoma kaip „voltaic maisto kraštas“, kurio maistas yra įvairus bei turtingas skoniais. Vietos patiekalai yra labai skirtingi ir įvairialypiai, o jų skoniai nuostabiai suderinami tarpusavyje.

Viskas, kas susiję su Democratic Republic of the Congo, yra įdomu ir verta išbandyti kelionių mėgėjams, kurie nori susipažinti su šia nuostabia Afrikos šalimi. Turint omenyje senovinis kultūros ir makroekonominis augimas, ši šalis turi daug potencialo traukti vis daugiau lankytojų.

Nuostabios lankytinos vietos Kongo Respublika

Democratic Republic of the Congo yra tikrai nuostabi valstybė, turinti daugybę vertų vietų pamatymui. Jei keliaujate į šią valstybę, turbūt būtų verta pradėti nuo Kinšasos – didžiausio miesto, kuriame suprasite gyvenimo ritmą ir susipažinsite su vietiniais žmonėmis. Taip pat verta pamatyti savo akimis Lualaba upę, kuri jungiasi su Kongu upę ir sudaro didžiausią šalies upės sistemą. Galybės parkų, kuriuose randami gyvūnai, tokie kaip gorilos, šimpanzės ir antilopės, taip pat yra tikrai verti apsilankymo. Tačiau, kelionę pradėti reikėtų nuo UNESCO Pasaulio paveldo srities – Kongo vienatvės nacionalinio parko, kuriame randami vieninteliai Afrikoje egzistuojantys laukiniai dramblių bandos. Vis dėlto, dovanokite sau galimybę patirti ją patiems – turizmas šiame krašte dar tik kuriama, bet yra labai vertinga ir turtinga, tad jei ketinate aplankyti Democratic Republic of the Congo, dar ir dar tirpinkite įvairius vietinės kultūros ir gamtos kraštų, intuityviai pasirinkite vietų, kurias reikia pamatyti.

Geriausias laikas keliauti

Democratic Republic of the Congo yra unikalus ir nuostabus vakarietiškos Afrikos regionas su gausia ir įvairiapusiu gamtiniu paveldu. Tai yra viena iš labiausiai stebinančių šalių, kurias siūlo Afrika - nuo įsikibęs į kultūrinę įvairovę iki nepalyginamo dydžio vandens telkinių, miškų ir kalnų.

Geriausias laikas keliautojams apsilankyti Democratic Republic of the Congo yra sausio-vasario mėnesiai. Tai laikas, kai sausra išgręžia nemažą dalį upių, todėl kamuojantys maždaug per pusę metų, Kongo upės kriokliai, Kivu ežero vanduo tampa labiau skaidrus, o vandens pramogos išryškėja.

Taigi planuodami keliauti į Democratic Republic of the Congo ateikite per sausio-vasario mėnesius ir patirkite unikalų kultūrinį grožį ir gamtos stebuklus.

Loading...
logo-up icon