Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Čekija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Čekija

Czech Republic yra unikali ir įdomi turistinė vieta, turinti daug įvairių lankytinų vietų ir renginių. Čia galite mėgautis nuostabiais pilių ir vandens parkų kompleksais, skirtais laisvalaikio praleidimui su šeima ar draugais. Be to, ši šalis turi didelę istorinę ir kultūrinę paveldą, galite apsilankyti senovinių paminklų ir sakralinių pastatų kompleksuose ar aplankyti didžiųjų miestų muziejus. O Čekijoje, taip pat yra labai gausus turtas dėl spa ir gydomųjų vandens šaltinių, kuriuose turistai gali mėgautis geriausiais SPA paslaugais. Šiuo metu, dėl Covid-19 pandemijos, kai kurias šios šalies turistines vietas būtų geriau patikrinti per oranžinius įspėjimus, kadangi religinio pobūdžio renginiuose dalyvavimas gali būti laikinai ribojamas, o kiti renginiai taip pat gali būti atšaukti. Bet jei tikėsitės turistinio taksi į šią šalį, galite būti tikri, kad Čekijos Respublikoje tikrai daug dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir patirti.

Maistas Čekija

Keliautojams apsilankiusiems Czech Republic verta paragauti vietinei gastronomijai. Ši šalis pasižymi gausiu mėsos, pieno produktų ir alaus asortimentu. Štai keli patiekalai, kuriuos rekomenduoju paragauti:

1. Svíčková – tai vienas populiariausių čekiškų patiekalų. Tai veršienos kumpio kepsnys, skaninamas su kremine padažu, užpilamu uogienės ir kapotais bulvių blynais.

2. Guláš – tai įkvėptas Vengrijos patiekalas, kuriame mėsa virta sultinyje su paprika, svogūnais ir morkomis.

3. Trdelník – tai kekiukai iš cukraus apkeptų ant stulpo virtų tešlos. Žmonės dažnai patiekalą užpildo kremu ar uogiene.

4. Knedlíky – tai apvalios bulvės, pagamintos iš bulvių, kurioms pridedama miltų ir kiaušinio. Dažnai patiekalas yra pagardintas mišriu mėsos padažu.

5. Pivo – nepamirškite paragauti išskirtinio čekiško alaus. Šios šalies alus yra žinomas dėl savo skonio, gausaus putų ir stiprybės.

Taigi, priėmus lankymo Čekijoje sprendimą, būtinai ragaukite vietinių patiekalų ir alaus, kad galėtumėte patirti šalies kultūrą per skonius.

Nuostabios lankytinos vietos Čekija

Czech Republic yra valstybė, turinti gausybę kultūros, istorijos, gamtos ir pramogų. Štai keletas vietų, kurias verta aplankyti:

1. Praha - pagrindinis Czech Republic miestas, kuriame gausybė objektų, tokiose kaip Pražský hradas (Praagos pilis), Karlovo mostas (Karolio tiltas), Senovinės miesto dalies senamiestis ir daugybė kitų.

2. Česky Krumlov - gražus miestelis, kuriame galite mėgautis maloniu pasivaikščiojimu senamiestyje ir apsilankyti miesto simboliu - Černá věž (Juoda bokštelė).

3. Kastelec nad Sázavou - miestelis, kuriame galite apsilankyti bernelių tamsoje. Tai senovinis pastatas, kuriame buvo laikyti alchemikų reikmenys.

4. Brno - antroji Czech Republic miestas, kuriame galima apsilankyti Svoboďák aikštėje, mėgautis Brno užeigos patiekalais ir pasivaikščioti miesto senamiestyje.

5. Moravijos vynuogynai - Moravija yra gausi vynuogynų zona, kur galite mėgautis vietiniu vynu. Ypač verta apsilankyti Mikulovičių ar Jihlavos vyninėse.

6. Kryštofovo Údolí - tai nuostabi natūrali zona, kuri garsėja savo kalnų takais, žiemos sporto centrais bei neįtikėtinais gamtos vaizdais.

7. Adršpašské skály - tai nereali kalnų pakrantė, kuri yra įrengta netoli Čekių-Polijos sienos. Tai verta vietos, kad nuolat užfiksuojate savo įspūdžius.

Tai tik kelios iš vietų, kurias galite aplankyti Czech Republic! Ši šalis turi daugybę kultūros meno ir kiti retų ir unikalių reikšmių.

Geriausias laikas keliauti

Geriausias laikas apsilankyti Czech Republic yra nuo gegužės iki rugsėjo pradžios. Šiuo metų laiku yra šilta, sausa ir šalčių beveik nėra. Be to, daugiausiai renginių, festivalių ir kitų kultūros įvykių vyksta vasarą. Tačiau, jei norite pamatyti žiemos kraštovaizdžius arba pasimėgauti Kalėdų atostogomis, galite aplankyti šalį nuo gruodžio iki vasario pabaigos.

Loading...
logo-up icon