Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Sudanas.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Sudanas

Sudanas yra viena iš Afrikos valstybių, turinčių ilgą ir unikalų istorijos ir kultūros palikimą. Ši šalis turi daugybę gamtos grožybių, kurie pritraukia turistus iš viso pasaulio.

Viena iš geriausių vietų lankymui Sudane yra Pjramido miestas Alis. Čia, panašiai kaip ir Egipte, lankytojai gali regėti senovinius piramidžių kompleksus, apžiūrėti muziejus, kurie pristato Achmedo el-Fethi sūnaus grožybių kolekcijas. Be to, turistus traukia Senojo Nilo delta ir gana aukštas Adidabas kalnas, kuriame galima išvysti nuostabų gamtos grožį.

Sudanas yra beveik neturistinė šalis, tačiau ji turi daugybę patrauklių vietų, kurias galima žiūrėti vengiant perpildytų turistų vietų problemų. Be to, šalyje yra daugybė etninių grupių, kultūrų ir kalbų, taigi turistai gali atrasti trūkstamus istorijos puslapius ir susipažinti su vietos gyventojų unikalia kultūra.

Norint aplankyti šią šalį, turistams reiktų būti atsargiems ir laikytis saugaus kelionės maršruto. Manoma, kad Sudanas yra viena iš itin saugių Afrikos šalių, tačiau dėl politinės padėties kai kurioms vietoms pradžioje gali prireikti specialių leidimų arba rekomendacijų.

Pabaigai reikia paminėti, kad Sudanas garsėja savo paveldu, turizmas nėra vienintelis būdas išsiaiškinti kultūrą arba istoriją. Šalyje galite pamatyti šokius, dalyvauti meno šventėse, įspūdinguose gyvenimo ceremonijose, lankyti vietinių restoranų, degustuoti tradicinių patiekalų ir pan.

Maistas Sudanas

Sudanas yra viena iš tų šalių, kurios yra visai neturistinės. Tačiau tai net nereiškia, kad jame nėra nieko verta pamatyti ar paragauti. Sudanui pasižymi nuostabiai žavinga ir įvairiapusė kultūra, pilna vystančios istorijos, vietinės virtuvės ir neįprastų atsivėrimų. Turistai, ieškantys malonių nuotykių ir naujų patirčių, negali praleisti Sudaną.

Vienas iš patiekalų, kurio reikia paragauti, yra "ful medames". Tai tradicinis Sudanui šilto maisto patiekalas, pagamintas iš pupelių, česnakų, pomidorų, druskos ir kitų prieskonių. Jo savybė yra ta, kad jis yra labai maistingas ir suteikia jėgų visai dienai.

Dar vienas mėgstamas Sudanui patiekalas yra "asida". Tai yra duona, pagaminta iš sorghumo miltų, kuri sekės ant pirštų su saldžiųjų padažų, ypač medaus. Jie naudoja šią duoną kaip įprastą grūdų produktą; pavyzdžiui, valgyti ją su kiauliena, medumi ir padažu yra populiarus valgis.

Taip pat Sudanui yra daugybė egzotiškų vaisių, kuriuos verta paragauti. Pavyzdžiui, "dugdemazenai", saldūs obuoliai, kuriuos ieško kiekvienas gurmanas. Taip pat verta pamėginti cedrovus riešutus ir daugybę įvairių rūšių džiovintų vaisių.

Galų gale, Sudanui yra labai svarbus arbatos vaidmuo. Jie mėgsta savo arbatą labai karštą ir saldžią. Sudanui "kerde" yra įprastas arbatos variantas, kuris malšina troškulį, paukština nuotaiką ir suteikia didelę atsigavimą po ilgo kelionės dienos.

Sudanas yra šalies herojų, išlaikiusių gerai laikotarpius ir blogus laikotarpius, šalis. Kadangi Sudanui yra begalinis etninis ir kultūrinis poveikis, jo virtuvė taip pat yra daugialypė ir reprezentatyvi. Sudanui mėgaujantis maistas bus išties verta patirtis keliaujantiesiems.

Nuostabios lankytinos vietos Sudanas

Sudanas yra kelionių tikrovės pažinimo pradžia. Esantis į pietus nuo Egipto, Sudaną apsupai dangoraižiai, pylimos ir tuščios dykumos. Čia yra keletas vaizdingų vietovių, kurias būtų įmanoma pamatyti. Pavyzdžiui, lauko muziejus vadinamas Meroe. Tai yra senovės karalystės atradimas, remiantis Romos imperija, puikus pavyzdys išlikusios architektūros ir istorijos, o tai reiškia, kad būtina pasilankyti. Kitas brangu patyręs kelionių tikrovės pažinimo vietovė yra Nilo ūkis, kuriame yra daug nuostabinuju architektūros, ir, be abejo, milžiniškus Nilo vandenis ir Nilo juodosios studijos mokslininkų. Dar viena nuostabi vieta, kurią verta apsilankyti, yra Kumro-Beòr miesto sienos. Čia yra spindinčios senovės Jėzus šaltinio, kuris yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Be to, nepamirškite apsilankyti Naciai mieste, ypač jo katedros, kurią būtina pamatyti savo akimis. Čia galima pamatyti mūsų laikų galybę, nepertraukiamą praeitį ir juntamą istorijos šilumą. Visai netoli Naciai yra viduramžių kamieno paveldo Keren miesto sienos. Aplankę kiemo ir jų sienuose, pagalvokite apie žmones, kurie jas pastatė, kaip gyveno ir kokie buvo šių vietų potencialas. Sudaną gali plėtoti ir tikruose doleriuose, tiesiog reikia pasiruošti ilgai kelionei ir ištvermingam turistui.

Geriausias laikas keliauti

Sudanas yra nuostabus ir nuotykius kupinas keliautojų rojus. Ši šalis yra viena iš mažiausiai lankomų vietų pasaulyje, todėl ji yra netikėtai autentiška ir daugeliui prieinama. Nepaisant to, kad vasara gana karšta, geriausias laikas apsilankyti Sudane yra nuo gruodžio iki kovo. Šiuo metu oro temperatūra yra žemesnė nei vasarą, dėl ko yra daug lengviau keliauti ir aplankyti visus lankytinus objektus šalyje. Be to, sausumas užtikrina saulėtus ir nuostabius dienų šviesius, kurie leidžia mėgautis didelėmis savaitės dalimis. Geriausiai rekomenduojamas reikalas, kuriantis sudanams, yra aplankyti kultūrinio peizažo objektus ir laukinę gamtą, kad galėtumėte mėgautis unikalia patirtimi šioje nuostabioje šalyje.

Loading...
logo-up icon