Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Namibija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Namibija

Namibija yra unikali Afrikos šalis, kuri dėl savo gamtos stebuklų, gyvūnų pasirinkimo ir kultūrinės įvairovės tapo populiari turistinė vieta. Šalis yra viena iš sausiausių pasaulyje, ir didžioji dalis jos teritorijos sudaro dykumos paviršiai ir jūros pakrantė, tačiau tai nepraranda savo grožio ir turistų traukos.

Namibijos turistų lankomiausių vietų sąrašas yra labai įvairus. Pavyzdžiui, Sossusvlei dykuma yra turistų magnetas, o Sesrijem duobėjų krašte įsikūrusi įspūdinga arčiausia prieš Joachimo fjordo esanti "vandenyno smėlio krizę" stebinti infrastruktūra taip pat yra turistų mėgstama vieta.

Be to, Konjiamis naktiniame paukščių pavilione, yra puiki vieta stebėti žaibišką žingsnį žingsnį taip pat institucionalizuotas Namibijos nacionalinis parkas, tarpininkaujantis tarp žemesnės dykumos, miško ir upių slėnių.

Turistams, patiriantiems Namibiją, netrūksta pramogų. Pavyzdžiui, nuostabios upės kelionės, kai kurios turistų kelionių operatoriai siūlo keliones dykumoje džipo ar orlaiviu, o kiti tvirtina, kad namibų dykumų apgyvendinimas yra vienas iš geriausių afrikiečių šalies.

Namibijos kultūra taip pat yra įvairi ir paslaptinga. Daugelis gyventojų gali pasigirti savo tautiniu paveldu ir tradicijomis, o Vinduko nacionalinis muziejus yra vieta, kur stebintys turistai gali sužinoti daugiau apie Namibijos istoriją ir kultūrą.

Galima teigti, kad Namibija yra viena iš Afrikos turistinėms vietoms, kurios tikrai verta apsilankyti tam, kad pamatytumėte savo akimis unikalias jūrų ir dykumų vaizdus, ištirtumėte savo kultūros paveldą ir patirtumėte nuotykius.

Maistas Namibija

Namibija yra unikali šalis, kurią verta aplankyti keliautojams, ieškantiems įspūdingų išbandymų ir nuotykių. Namibijos dykumos ir paplavų peizažai žavi savo išskirtinumu ir grožiu, o jos gyventojai pasižymi malonia ir šilta širdimi. Taigi, kas turėtų būti Namibijoje aplankytas?

Pirma, įdomu aplankyti Etosha nacionalinį parką, kuris stebina savo plote ir dykumų paukščiais, dramblių, zebrų ir antilopių bandomis. Tai taip pat yra puiki vieta pamatyti liūtus, leopardus ir kitus saujų plėšrūnus – tikrai reikia būti atsargiems ir laikytis instrukcijų.

Antra, pasigrožėkite puiku geologiniu stebuklu – Sossusvlei, Sossusvlei kalnų diapazonas yra vienos iš seniausių dykumų pasaulyje. Jo spalvos keičiasi nuo ryškiai raudonos iki auksinių tonų, priklausomai nuo saulės šviesos ir laiko būdo. Tai puiki vieta fotografams, kurie trokšta sugauti tokius tobulus vaizdus.

Trečia, tokia vieta, kaip Vakarų Namibijos pakrantė, siūlo puikias galimybes keliauti ir matyti bangų iškibas, giliai mėlynus vandenynus ir stebėti putplasčių prasme. Tai yra vietas, kurias ne visi pamato, bet kurių verta patirti.

Galiausiai, Namibijoje turėtų aplankyti didžiuosius griuvius, tokius kaip Kolmanskop, prie pat nuostabios iškylantiesiems žemyn. Jums pavyks paveikus darytis keletą istorijų apie senovinius laikus, mokesčių gelbęjimą ir kai kuriuos kitus įsimintinus faktus apie Namibijos praeitį.

Į Namibiją vykstantys keliautojai turėtų žinoti, kad tai yra šalis, kurią verta aplankyti, jei ieškote išskirtinumo ir nuotykio. Dykuma, saulėtos dienos, gyvūnų bandos ir nepriekaištingas pakrantės vaizdas tik saugojo praeityje, perduodant savo skrandžius, palikdami ne tik atminimą, bet ir teigiamą poveikį emocinei savijautai poiškyriumą.

Nuostabios lankytinos vietos Namibija

Namibija yra nuostabus keliautojams atvykti ir pamatyti savo gamtos grožius. Pirmiausia rekomenduojama aplankyti Sossusvlei dykumą, kur yra žymus raudonos spalvos dykumos reljefas. Kitas vertingas objektas būtų Etosha nacionalinis parkas, kur galite matyti liūtus, zebras, vyšnias ir begemotų. Kitas objektas būtų Skeletono pakrantė, kur galite pamatyti susiformavusias kaulų krūvas, ant kurios yra sudaryti egzotiški vaizdai. Pastovus reikšmingas objektas yra ir Kokerboom miškas, kuriame auga šimtmečiais seni medžiai, kuriuose yra sudaryti razinos. Namibijos didžiulis regionas taip pat yra labai įdomus. Tai – Kalahari dykuma, kurioje galite pamatyti senovinius žmones, gyvenančius paplūdimio miestuose. Visą namibinės gamtos ir žmonių grožį keliautojai gali patirti, aplankę Namibijoje.

Geriausias laikas keliauti

Namibija yra žavinga ir nuostabi Afrikos šalis, turinti daugybę nuostabiausių gamtos stebuklų ir aktyvių pojūčių, reikalaujančių keliautojų dėmesio.

Geriausias laikas apsilankyti Namibijoje yra tarp gegužės ir rugsėjo mėnesių, kai yra sausas ir šilta. Šaltuoju metų laiku, nuo lapkričio iki kovo, Namibija turi aukštus temperatūros skirtumus tarp dienos ir nakties, taigi, šiltas drabužių ir šilumos reikia pasiruošti. Atvykdami pavasario ar vasaros metų laikais, keliautojai gali mėgautis nuostabiais pliažais ir banguotųjų krantų nuotaikomis. Rudens metų laikas -- tai geriausias laikas mėgautis gamtos stebuklais, tokių kaip Spitzkoppe uolų formacijos ir Namibijos didžiausias sausumas.

Svarbu žinoti, kad Namibijoje yra daugybė įvairių klimatų zonų, o jų oro sąlygos skiriasi. Taigi, kelionę geriausiai rengti, kai apsilankymo sezono metu yra patogiausia ir maloniausia praleisti laiką gamtoje, mėgautis jos grožio stebuklais ir patirti naujų pojūčių. Visų viso, Namibija keliautojams yra puiki vieta patirti unikalią ir tiesiog nuostabią kelionę!

Loading...
logo-up icon