Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Honkongas.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Honkongas

Hong Kong yra viena iš populiariausių turistinių vietų Azijoje, o tai ne be reikalo - čia galite rasti viską, ko reikia gerai praleisti laiką. Tai yra didžiulė kosmopolitinė sritis su gyvu miesto pulsu, kuris yra pilnas gyvybės ir spalvų. Tai miestas, kuriame gausu modernių technologijų, žavingų vietinių patiekalų ir turistams tinkančių atrakcijų.

Visų pirma, Hong Kong yra pripažinta kaip viena geriausių prekybos vietų pasaulio mastu. Čia turistai gali pasinerti į didžiulius parduotuves, užbaigti puikų apsipirkimą ir įsigyti reikiamas dovanas sau ar artimiesiems. Naktinė Turgaus gatvė yra viena iš populiariausių vietų turistams, atvykstantiems į miestą vakarais. Čia galima rasti daugybę prekių, įskaitant aprangą, aksesuarus ir maisto produktus.

Be to, Hong Kongas turi daugybę nuostabių atrakcijų, kurios patiks tiek jaunesniam, tiek vyresniam amžiaus žmonėms. Tarp populiariausių atrakcijų galima paminėti Dim Sum maisto gaminimo pamokas, keliones keliais laivais, lazerinius šou, bei geriausius kinų maistą tinkamus restoranus.

Rekomenduojame aplankyti Victoria Peak - čia galėsite paragauti skaniai paruošto kavos, mėgautis nuostabia vaizdo, kuriame galima matyti visas miesto ir salos dalis, panoramomis bei fotografuotis. Didžiosios Pramogų Širdies teritorija yra vienas iš žinomiausių turistų lankomų vietų. Čia galite užsiimti pramogomis, žiūrėti įvairius pramoginius šou likimo rato, vaidinti įvairius žaidimus ir t.t.

Į Hong Kongą galima atvykti visus metus, tačiau vasaras rekomenduojame vengti jei nesate linkęs į didelį karštį bei drėgmę. Viskas išvardyta padarys, jog jūsų atostogos į Hong Kongą yra tikrai įsimintinos ir iš tikrųjų vertos atkreipti dėmesį.

Maistas Honkongas

Hong Kong yra viena populiariausių keliautojų vietų Azijoje, ir tai ne be priežasties. Šio miesto kultūra ir gastronomija yra išties išskirtinės.

Viena iš dalykų, kurie verta paragauti Hong Kong, yra gatvės maistas. Čia galite rasti nepaprastai skanias ir šviežias įvairių patiekalų, tokias kaip dim sum, siūlai, stir-fry. Be to, čia galite paragauti vienų iš geriausių kavos pasaulyje, taip pat vietos arbatai ir egzotiškos vaisių sultys.

Taip pat verta pamatyti tradicinę kanjono vandenyno kaimo, kuriame galite įsigyti vietinių produktų, susipažinti su gyventojais ir jų pasaulėžiūra. Taip pat tai viena iš mažiausiai lankomų turistų vietų, todėl čia galite jaustis tikriai vietinių.

Žinoma, negalima pamiršti apie didžiausią pasaulyje naktinį renginį – ritų kiemą. Šiame rajone yra daug klubų, barų ir restoranų, kurie sulaukia tūkstančių žmonių kiekvieną savaitgalį. Taigi jei mėgstate linksmybes, ritų kiemas yra vieta, kurioje reikia būti.

Daug apie Hong Kong yra kultūrinių paminklų, tokių kaip Big Bo Tree, Tian Tan Buddha ir Victoria Peak. Visos šios vietos yra puikios, kad jaustume kultūrą ir istoriją, kurios gausu Hong Kong.

Visų šių priežasčių dėka, atvykstant į Hong Kong, neabejotinai reikia paragauti vietinio gatvės maisto, pamatyti tradicinę kanjono vandenyno kaimą, aplankyti ritų kiemą ir, žinoma, pamatyti kultūrinius paminklus. Tai tik kelios iš daugelio priežasčių, kodėl Hong Kong yra vienas iš geriausių vietų Azijoje, kuriuos reikia aplankyti.

Nuostabios lankytinos vietos Honkongas

Kaip kelionių ekspertas, galiu patarti, kad keliautojas, vykstantis į Honkongą, neturėtų praleisti šių turistinių objektų:

1. Victoria Peak - tai yra vieta, kur galima pamatyti visą miesto panoramą. Aukštinantis į Kalnų viršūnę liftas, suteiks nepakartojamas emocijas, o viršuje atsiveriantis vaizdas paliks neabejotinai įsimintiną įspūdį.

2. Tsim Sha Tsui Promenade - čia galite pasivaikščioti ir pasigrožėti didinga miesto panorama per vakarą, kai miestas apšviestas šviesomis.

3. Lėlių rinkinys „Avenue of Stars“ - čia galite pamatyti grožėtis daugybe žvaigždžių iš Honkongo filmų pasaulio, tokių kaip Bruce Lee.

4. Honkongo parkas ir įžymybė Stanley Market - tai vietos, kurias rekomenduoju aplankyti tiems, kas nori nusiraminti ir pasimėgauti gamtos grožiu.

5. Oceano parkas - tai viena iš populiariausių pramogų parkų Hongkonge. Čia galite pamatyti daug įspūdingų vandens gyvūnų, pasivažinėti atrakcionais, pamatyti gyvūnų šou.

Žinoma, tai tik kelios iš neįkainojamų vietų, kurias gali aplankyti bent jau bendrojo lavinimo tikslais, vykstant į Honkongą. Šis miestas turi daugiau nei galite pagalvoti, mėgaukitės!

Geriausias laikas keliauti

Vienas geriausių metų aplankyti Hong Kong yra ruduo. Šis metų laikas yra labai malonus dėl to, kad temperatūros yra pakankamai patogios ir drėgmė yra mažesnė. Taip pat yra keletas festivalių, pvz., „Mid-Autumn“ festivalis, kuris švenčiamas įdomiai dekoruotuose parkuose su šviesų parodomis. Taigi ruduo yra puikus metų laikas apsilankyti Hong Kong.

Loading...
logo-up icon