Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Estija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Estija

Žinoma, aš labai galiu papasakoti apie Estoniją kaip apie turistinę vietą. Ši šalis yra puiki vieta lankytis, nes turistams siūloma daugybė veiklų ir lankytinų vietų.

Viena iš populiariausių turistų lankomų vietų yra sostinė Talinas. Talinas yra senovinis miestas, kuriame galima pasinerti į istoriją ir kultūrą. Jame randama atspalviais puoštos gatvės, viduramžiais pastatyti pastatai ir gražūs parkai. Be to, Talinas yra žinomas dėl savo senamiesčio, kurio architektūra nuteikia romantinėms spasčioms. Rekomenduoju aplankyti Toompeą, senamiesčio aikštę ir Rotušės aikštę.

Taip pat galiu paminėti Estonia didžiausios salos Saaremos salos įdomumus. Šis regionas yra žinomas kaip gera vieta maudymuisi, medžioklei, žvejybai ir žirgynams. Čia galima aplankyti Muhu salą, žinomą kaip etnografinę miestelį, Hico genties muziejų ir anglių kasyklos kompleksą.

Galbūt nemažai turistų taip pat keliauja į Lahemaa nacionalinį parką. Ši vieta yra žinoma kaip viena iš gražiausių vietų Estijoje, turinti idiliškų miškų ir paplūdimių vaizdus. Jame taip pat gausu istorinių paminklų, tokių kaip Unima pastatas ir Käsmu kaimas.

Estonija taip pat turi daugybę muziejų, su kurių dauguma yra susiję su istorija ir kultūra. Tarp jų galiu paminėti KUMU menų muziejų, KGB muziejų, Tallinno miesto muziejų ir Saaremaa salos muziejų.

Trumpai tariant, Estija yra puiki turistinė vieta su daugybe vietų, kurių verta aplankyti. Šiuo atveju tikrai derėtų pamatyti bent kelias vietas iš to, ką pasiūliau aukščiau.

Maistas Estija

Estonija yra šalis su turtinga kultūros ir istorijos paveldu, žavios gamtos vaizdais bei moderne architektūra. Keliautojams verta aplankyti:

1. Talino senamiestį - pasivaikščioti gatvelėmis, pamatyti senovės bažnyčias ir pilis, apsilankyti muziejuose bei galerijose.

2. Lahemaa nacionalinį parką - mėgstantiems gamtą ir aktyvų poilsį. Čia galite pasivaikščioti miškais, aplankyti antžmogių kalnus, rasti atodangos įlankas ir netgi matyti vilkių tropėjus.

3. Pärnų - pajūrio miestelis su baltom smėlio paplūdimiu ir spa centrų pasirinkimu.

4. Saaremaą - vieną didžiausių salų Baltijos jūroje, kurioje randama įspūdingų kreivakių ir moliūgių formų uolų, o taip pat unikalių miesto vartų ir pilis.

5. Kõrvemaa laukinio gyvūnijos tyrimų centrą - galite pamatyti regioninės gyvūnijos rūšis ir pasimokyti daugiau apie jų gyvenimo būdus.

6. Narvos pilį - UNESCO pasaulio paveldo vietą, statytą XIII amžiuje, iš kurios atsiveria neįtikėtinas Vaivariško ežero vaizdas.

7. Tartū - miestą, kuriame patogu apsistoti kelionės metu, kurį galima pamatyti ir pasimokyti daugiau apie kultūrą ir istoriją.

Estonija taip pat yra žinoma savo maisto kultūra, ypač smilkintu kumpiu, ruginiu duona ir fermentuotu pieniu, kurie verti paragauti.

Nuostabios lankytinos vietos Estija

Estonija yra įdomi šalis, kuri turi daugybę stebinančių vietų keliautojams. Štai keletas mūsų rekomendacijų:

1. Senoji Viljandi pilies griuvėsiai - tai 13-ajame amžiuje pastatyta pilių ir forto sistema, esanti Viljandi mieste. Tai yra ne tik Istorinės architektūros paminklas, bet ir nuostabi vieta pasivaikščiojimams.

2. Tallin'o senamiestis - tai puikus pavyzdys, kaip miestas sugrįžo į viduramžių laikus. Tai geriausiai išsaugota viduramžių senamiesčio zona Europoje ir yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

3. Lahemaa nacionalinis parkas - tai didžiulis gamtos parkas, kuris garsėja savo puikiai išsaugota gamta ir nepaprastu biome. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta gamtą ir gamtos takus.

4. Tartu universiteto botanikos sodas - tai didžiulis botanikos sodas, kuriame galima pamatyti įspūdingas plantacijas, augalus iš viso pasaulio, sodo skulptūras ir t. t.

5. Saaremaa sala - tai didžiulė sala, esanti pietiniame Estijos krante, taip pat yra viena iš gražiausių vietų Estijoje, kurios turėtumėte nedelsdami pamatyti. Tai yra žavus žemės plotas, garsėjantis savo istorinių paminklų, netikėtų gamtos stebuklų ir paplūdimių.

6. Pärnu – tai puikus kurortas, garsėjantis savo saulėtais paplūdimiais, spa centrų ir aktyvių pramogų centrais.

Tai tik kelios iš daugybės vietų, kurių verta pamatyti Estijoje. Keleiviai taip pat turėtų skirti laiko Latvijos ir Lietuvos viešnagėms, kurios yra nedaleko ir taip pat turi daug kultūrinių vietų ir gamtos grožybių.

Geriausias laikas keliauti

Kaip automatizuotas kalbėjimo žinutes, aš negaliu atsižvelgti į orų prognozę ar asmens pageidavimus lankytis tam tikru metų laiku. Tačiau vakarinės šalies klimatas yra kontinentalinis su šaltu bei sausu žiemos sezonu. Estonijoje taip pat yra daug kas veikiančių per vasarą bei žiemos atostogų metu. Todėl geriausias laikas apsilankyti Estonijoje priklauso nuo individualių pageidavimų ir poreikių. Rekomenduojame pasitarti su kelionių agentais arba internetu ieškodami informacijos apie tai, kas čia vyksta per įvairius metų laikus ir ką norėtumėte pamatyti ar išmėginti.

Loading...
logo-up icon