Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Danija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Danija

, dėl to ką aš privalau tai padaryti.

Denmark yra stulbinamai graži šalis su plačiais vandenynų gulfais, garbingomis kalvomis ir tūkstančiais salų. Ši šalis taip pat turi unikalų ir turtingą kultūrinį paveldą, kurio dalis yra dailė, literatūra, muzika ir architektūra.

Viena iš pagrindinių turistų lankomų vietų Danijoje yra miestas Kopenhaga, kuri yra šalies sostinė. Kopenhagos didžiausias pranašumas yra tai, kad dauguma lankytinų objektų yra prieinami tiesiog žygiuojant miesto centre - tokių kaip Nyhavn kanalai, Danijos nacionalinis stadionas, Tivolis sodas ir Rotušės aikštė. Taip pat galėsite aplankyti milžinišką Bronzos amžiaus Ny Carlsberg Glyptotek muziejų, kuriame gausu puikių meno kūrinių.

Kiti turistai renkasi iš anksto pasiruošę savo kelionių maršrutą ir apsilankys kitose miesto vietose, tokiuose kaip Aarhusas, Odense, Roskilde. Roskilde yra svarbi vieta Danijos krikščionių kultūros ir istorijos kontekste, tačiau taip pat yra garsėjantis dėl savo roko festivalio. Aarhusas yra pirmomis Jutlandijos miesto rankomis remontuotas tarptautinis Danijos universitetas, kuriame yra didelis tyrinėjimų centrų su puikiu istorijos augalu ir brangiuodamuoju universitetiniu gyvenimu.

Danija taip pat garsėja savo nuostabiais paplūdimiais - nuteikiančiais Vikingų miestais kontroluojamais ir plotais, nuostabiais ramybės pojūčiais, kuriuos teikia farų mūrai. Norėdami pamatyti šias turistines vietas geriausia tikrinti vietinę kompleksiškumą ir Dienovidžio Langvilų vertinimus.

Svarbu pažymėti, kad Danija yra pakankamai brangi šalis, taigi reikia iš anksto planuoti savo kelionę, kad užtikrintumėte ne tik finansine prasme, bet ir kokybe. Visgi, Danija yra šalis, kurioje verta sužinoti savo istoriją ir kultūrą, o tai gali būti malonus kelionės įspūdis.

Maistas Danija

Keliautojams, apsilankiusiems Danijoje, verta paragauti ne vieno skanumo maisto. Danijoje žinoma dėl savo sveiko, švaraus ir ekologiško maisto bei vietinės virtuvės patiekalų. Mes rekomenduojame paragauti šių tradicinių Danijos patiekalų:

1. Smørrebrød - tai tradicinis danų maistas, kuris yra sumuštinis su skirtingais padažais ir įdarymais. Rekomenduojame paragauti sužuvintas žuvies, šviežios žuvies, virtos kiaušinio ir agurkų arba rūkytos kiaulienos ir silko kombinacijos.

2. Frikadeller - tai danų skanus ir minkštas mėsos kotletas, gaminamas iš kiaulienos ir veršienos mišinio. Dažniausiai šis patiekalas būna patiekiamas su bulvėmis, agurkų salotomis ir padažu.

3. Æbleskiver - tai tradicinis danų gėris, gaminamas iš miltų, pieno, kiaušinių ir cukraus. Jis primena mažus saldžius pyragėlius ir dažniausiai patiekiamas su marmeladu arba mūsų mėgstamu - Nutella.

4. Roiepolse - tai rūkyta kiaulienos ir lašišos kombinacija, užvirta ryžiais ir kremine padažu. Šis Danijos patiekalas turėtų būti išbandytas tikras gurmanystės mėgėjams.

5. Wienerbrød - tai tradiciniai danų saldūs kepinių sukančiai su sviestu ir saldžiais padažais. Vieneraopė žinoma kaip „Danijos spurga“, ir tai yra must-try keliautojams, apsilankiusiems Danijoje.

Taigi, Danija yra tikras maisto rojus, kuriame galite paragauti daugybę skanių ir tradicinių patiekalų. Būtinai išbandykite šiuos rekomenduojamus patiekalus ir patirkite tikrą danų skonį.

Nuostabios lankytinos vietos Danija

Keliautojui Denmark verta pamatyti daugybę unikalių ir žavių relikvijų. Štai keletas rekomendacijų:

1. Kopenhaga – šalis sostinė, pasižymi gyva kultūrine ir meno scena. Ypač verta aplankyti Nyhavn kanalą, 'The Little Mermaid' statulą, Tivoli Gardens ir Christiania.

2. Legolando Billund – tai didžiausias Legolando lažinys pasaulyje. Ten galite pamatyti net 47 mln. lego kubelių, įskaitant įspūdingų konstrukcijų miestelius, tematinius parkus ir atrakcijas.

3. Aarhus – antras pagal dydį miestas Danijoje ir kultūros sostinė. Verta aplankyti "ARoS" meno muziejų, "Den Gamle By" atviro oro muziejų, "Marselisborg" rūmus ir kt.

4. Žemutinė Danija – šis regionas pilnas gamtos grožybių ir istorinių spindesio. Ypač verta aplankyti "Egeskov" pilies muziejų, kuriame saugoma daugiau kaip 20 tūkst. eksponatų, "Ribe" senamiestį, "Jelling" karališkas kapavietes ir kt.

5. Bornholm – Danijos sala Baltijos jūroje, turinti savitą gamtą ir kultūrą. Ten galite pamatyti "Hammershus" viduramžių pilies griuvęs, Mosaic Factory, ir kt.

6. Faaborg – Gražus kaimas, kuriame rasite įspūdingą "Fuglsang" meno muziejų, daugelį kultūrinių renginių ir netoliese esančius paplūdimius ir gamtos paminklus.

7. Skagen – tai labai populiari vietovė, ypač tarp menininkų, apsupta Baltijos ir Šiaurės jūros susitikimo takos. Ypač verta aplankyti Skagen žuvininkystės muziejų ir Gamla Skagen senamiestį.

8. Vejle – Miškininkystės ir pramogų paradas, verta aplankyti "Legestuen" pramogų parką, Jelling apskrities muziejų ir Molleholmen uosto.

Danija pilna vienų iš vaizdingiausių ir įdomiausių Europos kraštovaizdžių ir kultūros paveldo. Dalyvaukite tradiciniuose vakarietiškuose vakarietiškuose vakarietiškuose šventiniuose svečiavimuose ir kultūros renginiuose ar tiesiog apsilankykite mažais susijusiais kaimais, kuriuose rasite tikrus danus.

Geriausias laikas keliauti

Geriausias laikas apsilankyti Danijoje yra nuo gegužės iki rugsėjo. Šis laikotarpis yra karštas ir sausas, o pati Danija yra nuostabi, pasakytina, kad tai yra pati gražiausia pavasarį ir vasarą. Mišriai oro sąlygos, kurias pasižymi didžioji dalis Europos, reiškia, kad reikia pasiruošti ir daugiau drėgmės bei galimybės nelaiminga rega, tačiau geriausias laikotarpis tyrinėti miestus, vandens kelius ir žalias miestų parkus yra šių mėnesių laikotarpis. Taigi vasara yra viena geriausių Danijos metų.

Loading...
logo-up icon